5 nejlepších tras pro sněžnice v Breckenridge

Je březen a skvělý čas užívat si krásy hor v Breckenridge a okolí , Colorado. Teplejší počasí, modrá obloha a sport, který zvládne každý. Chůze na sněžnicích je jako chůze s plošinou pod nohama, abyste se nezabořili do sněhu.

Sněžnice si můžete půjčit v některém z nordic center, jako je Gold run Nordic center nebo The Breckenridge Nordic center, a také v mnoha lyžařských obchodech ve městě a okolí. Zde jsou některé z nejlepších tras, na kterých si můžete vychutnat krásy našich hor:

Bakers Tank:

tato trasa je hodnocena jako obtížná a její celková délka je 6,6 mil. Východně od silnice Boreas Pass Road byla vytvořena nová lesní stezka pro nordické lyžaře a sněžnice k Bakerově nádrži. Tradiční trasa vede po pozvolné, široké cestě, která byla dříve železničním korytem. Je stále přístupná, ale je více frekventovaná. Tato nová trasa je mnohem náročnější, protože stoupá a klesá lesem. Na západních svazích Lysé hory bude sníh často lepší než na silnici. Vyhnete se také silnému pěšímu a zvířecímu provozu na silnici v průsmyku Boreas.

Průsmyk Boreas:

Celková vzdálenost je 7,2 míle a je určena pro začátečníky až středně pokročilé. Na tomto nejlepším ze všech světů zažijete radost z lyžování a chůze na sněžnicích na jednu mýtinu za druhou se smrky, osikami a jedlemi. Budete mít také možnost traverzovat po jižně orientované slunečné trase, která kopíruje železniční trať a nabízí mírné, plynulé stoupání. Tato trasa je ideální, pokud jste začínající sněžnice nebo běžkaři.

Burro Trail:

Tato trasa je hodnocena jako středně náročná s délkou 6,2 km, Mísení se sjezdovými lyžaři, úkryt před větrem a vyhýbání se sněžným skútrům jsou vlastnosti stezky Burro Trail v Breckenridge. Trasa stoupá lesem, než se na posledních 1,5 míle vyrovná. Je ideální pro sjezdaře na sněžnicích, sjezdové tratě vyžadují středně pokročilé dovednosti běžkaře.

Flume Trail:

Je hodnocena jako snadná s délkou 5 mil . Vzhledem k vysoké nadmořské výšce je sníh obvykle dobrý až do začátku dubna. Trasa vede po starém akvaduktu, který mírně stoupá a klesá podél severních svahů hřebene Hoosier. Na svém severovýchodním konci se stezka Flume Trail spojuje se stezkou Woods Trail a stezkou Bemrose Creek Trail.

French Gulch:

Ohodnocena jako snadná se vzdáleností 6,2 mil. Scenérie je nádherná, sněhu je dostatek – French Gulch je ideální túra na konec sezóny. French Gulch, údolí severně od silnice Boreas Pass Road, poskytuje mírné stoupání mezi dvěma nejpůsobivějšími vrcholy v této části pohoří Front Range, Mount Guyot vlevo a Bald Mountain vpravo. Scenérie je nádherná, sněhu je v tomto severně orientovaném údolí obvykle dostatek až do konce sezóny a ve vyšších polohách jsou volné plochy pro volné lyžování.