63 Ali Larter Sexy Pictures Will Drive You Nuts For Her

63 Ali Larter Sexy Pictures Will Drive You Nuts For Her

Poslední aktualizace: Říjen 06, 2020

Ali Larter sexy fotky vás po ní přivedou k šílenství. Blondýnka s těma nejoceánštějšíma modrýma očima je americká herečka a modelka. Známá svým dokonalým širokým úsměvem tato herečka ukázala, že má esenci šarmu.

Ali Larter se původně narodila 28. února 1976 v Cherry Hill v New Jersey Její matka Margaret byla realitní makléřka, zatímco její otec Danforth Larter byl manažerem nákladní dopravy.

ali larter sexy

V době, kdy se věnovala modelingu, navštěvovala Carusi Middle School a později absolvovala Cherry Hill High School West, ale poslední ročník střední školy kvůli modelingu nedokončila. Larterová začala svou kariéru modelky ve 14 letech. Larterová v současné době podepsala smlouvu s IMG Models.

ali larter hot

1999, Larterová debutovala ve filmu v dramatu o dospívání Varsity Bin. Film Varsity Blues přinesl do domácích pokladen 53 milionů dolarů. V roce 1999 se také objevila ve vedlejších rolích teenagerských komedií Giving It Up a Drive Me Crazy a zahrála si v remaku filmu House on Haunted Hill, který vydělal přibližně 20 milionů USD.

SOUVISEJÍCÍ:

ali larter feet

Tento horor vydělal o premiérovém víkendu 15 milionů USD a celkově vydělal přes 40 milionů USD. Larter se proslavila rolí v teenagerském nadpřirozeném hororu Final Destination (2000). Final Destination vydělal do konce svého uvedení v kinech 112 milionů USD. Larterová přijala titulní roli ve filmu Marigold po boku bollywoodského herce Salmana Khana.

ali larter butt

Film byl uveden do kin v srpnu 2007. Téhož roku se objevila po boku Milly Jovovich ve filmu Resident Evil: Zánik. Jednalo se o celosvětový superhit všech dob. Larter za něj získala 4 ceny a 5 nominací. V roce 2009 se Larterová provdala za svého dlouholetého přítele Hayese MacArthura. Pár má 2 děti.

ali larter bikini

SOUVISEJÍCÍ:

SOUVISEJÍCÍ:

SOUVISEJÍCÍ:

SOUVISEJÍCÍ:

SOUVISEJÍCÍ:

SOUVISEJÍCÍ:

SOUVISEJÍCÍ:

SOUVISEJÍCÍ:

SOUVISEJÍCÍ:

SOUVISEJÍCÍ: 62 Carmen Electra Sexy fotky jsou plné horkosti