Ali Larter Net Worth 2021:

Ali Larter
Ali Larter
Slavné jméno: Ali Larter
Skutečné jméno/celé jméno: Alison Elizabeth Larter
Pohlaví: Žena
Věk: 45 let
Datum narození: 26. února 1976
Místo narození: Cherry Hill, New Jersey, Spojené státy
Národnost: Američan
Výška: 1.73m
Hmotnost: 62 kg
Sexuální orientace: Stranná
Rodinný stav: Ženatý
Manžel/manželka (jméno): Hayes MacArthur (m. 2009)
Děti (syn a dcera): Theodore Hayes MacArthur a Vivienne Margaret MacArthur
Rande/přítel (jméno): N/A
Je Ali Larter lesbička?: Ne
Profese: TV hvězda
Plat: N/A
Čistá hodnota v roce 2021: 10 milionů dolarů
Poslední aktualizace: březen 2021

Alison Elizabeth Larter je známá americká herečka a modelka. Můžete ji znát ze slavného filmu „Resident Evil“, kde hrála významnou a zásadní roli. Poprvé se začala věnovat modelingu ve 14 letech a později vkročila do herecké branže. Kromě filmu Resident Evil si Ali zahrála také ve slavných filmech jako Final Destination, Varsity Blues a mnoha dalších. Díky roli Clear Rivers v posledních dvou filmech se Ali dostala do povědomí veřejnosti.

Možná Ali Larter dobře znáte, ale víte, kolik je jí let a kolik měří a jaké je její čisté jmění v roce 2021? Pokud nevíte, připravili jsme pro vás tento článek o podrobnostech o Ali Larter krátkém životopisu-wiki, kariéře, profesním životě, osobním životě, dnešním čistém jmění, věku, výšce, váze a dalších faktech. No, pokud jste připraveni, začněme.

Raný život & Životopis

Alison se narodila v roce 1976 v New Jersey. Svou kariéru modelky zahájila, když jí bylo pouhých 14 let, a později ji skauti a herci objevili v reklamě na Philadelphia Phillies. Alison absolvovala střední školu Carusi Middle School a poté šla získat maturitu na Cherry Hill High School West, ale kvůli práci modelky ji nemohla dokončit. Alisonina matka Margaret Larterová ji velmi podporovala a doprovázela ji všude, dokud jí nebylo 18 let. Alsion byla až do svých 13 let chlapecká.

Při práci modelky v Itálii se Alison seznámila s Amy Smartovou a obě se okamžitě spřátelily. Poté díky práci modelky dostala Alison šanci odjet do Los Angeles, kde spolu s Amy Smart navštěvovala kurzy herectví a také sdílely stejný byt.

V roce 1996 Alison ztvárnila Allegru Coleman, fiktivní modelku ve známém časopise, což jí přineslo slávu a následovníky.

Osobní život

Alison je v současné době vdaná za Hayese MacArthura. Hayes MacArthur je americký stand up komik, herec a spisovatel. Hrál také v komediálním seriálu stanice TBS „Angie Tribeca“. Pár se vzal v roce 2009 a v roce 2010 se jim narodil zdravý chlapeček Theodore Hayes MacArthur a v roce 2015 holčička Vivienne Margaret MacArthur.

Alison má v současnosti 487 tisíc sledujících na svém instagramovém účtu, který nese jméno @alilarter. Nedávno na instagramu zveřejnila video o tom, jak můžeme pomoci pozemským dětem, které v dnešní době potřebují pomoc.

Věk, výška a váha

Ali Larter se narodila 26. února 1976, k dnešnímu datu 24. března 2021 je jí 45 let. Její výška je 1,73 m a váha 62 kg.

Kariéra

Alison začala svou kariéru účinkováním v několika televizních pořadech v roce 1997.

V roce 1999 se Alison poprvé objevila v dramatu o dospívání Varsity Blues. Film Varsity Blues vydělal v pokladnách kin přes 53 milionů dolarů. Alison si také zahrála velmi zásadní roli v hororu Final Destination v roce 2000 film vydělal 112 milionů dolarů. Kromě těchto filmů se Alison vyznamenala také ve filmové sérii Resident Evil, která ji vynesla na výsluní filmového průmyslu.

Ocenění &Úspěchy

Alison si na své konto zapsala mnoho známých ocenění. V roce 2010 získala MTV Movie Award za nejlepší boj za film Obsessed a v roce 2001 získala Young Hollywood Award za průlomový výkon za film Final Destination.

Čisté jmění &Plat Ali Larter v roce 2021

Čisté jmění Ali Larter
Čisté jmění Ali Larter

K březnu 2021 má Alison Larter čisté jmění ve výši 10 milionů dolarů, z nichž většinu vydělala natáčením skvělých filmů jako Resident Evil, Final Destination, Obsessed a mnoha dalších. Její filmy vydělaly zhruba 50 až 100 milionů dolarů a ona na nich vydělala nemalé peníze. Alisoniny výdělky se budou v nadcházející budoucnosti zvyšovat, protože stále pracuje na nových projektech.

Alison Larter je skvělá a významná herečka. Ve filmovém průmyslu se pohybuje již od velmi mladého věku a v průběhu let natočila mnoho filmových hitů, které ji vynesly na výsluní. Alsion má v současné době dceru a syna a žije spokojeně spolu se svým manželem Hayesem MacArthurem.

.