Alicia Fox – životopis, věk, čistý majetek, osobní život

Alicia Fox se v průběhu let nepochybně ukázala jako jedna z nejlepších profesionálních zápasnic na světě. Foxová se poprvé objevila ve WWE jako organizátorka svateb, kterou si najali Edge a Vickie Guerrerovi.

Foxy Alicia byla přistižena, jak si to rozdává s ženichem! Poté na chvíli zalezla do liščí nory, než se znovu objevila jako skutečná superhvězda.

Alicia Fox
Alicia Fox

Alicia je jednou z nejatletičtějších, nejvynalézavějších a nejdivočejších zápasnic v ringu. Dokonce se zapsala do historie tím, že se stala první Afroameričankou, která vyhrála šampionát Divas.

Vyhrála turnaj, když porazila silnější soupeřky, včetně Beth Pheonix, Maryse, Eve, Gail Kim a Bellas.

Alicia Fox, zdá se, vždy najde způsob, jak přelstít své soupeřky a vyšplhat se na vrchol!

Krátká fakta o Alicii Fox

Rodné jméno Victoria Elizabeth Crawford
Ringové jméno Alicia Fox
Datum narození 30. června, 1986
Stav vztahu Ve vztahu
Místo narození Ponte Vedra Beach, Florida, U.S.
Etnická příslušnost Afroameričan
Profese Zápasník, Modelka, herečka
Národnost Američanka
Výška 5 stop. 9 palců (1,75 m)
Váha 54 kg. (119 lbs.)
Pobyt Jacksonville, Florida
Horoskop Rakovina
Wrestlingová organizace WWE
Četnost Worth Kolem 2 milionů
Tělesné míry 34 – 24 – 34
Čistá hodnota 1.1 milion sledujících na Facebooku, 1,1 milionu na Instagramu a asi 741,1 tisíc na Twitteru.

Alicia Fox Bio

Narozená jako Victoria Elizabeth Crawford, je Floriďanka z Ponte Vedra Beach. Narodila se 30. června 1986. Podrobnosti o jejích rodičích, původu ani úrovni vzdělání nebyly zveřejněny.

Je však jisté, že tato krásná, půvabná a energická dívka zazáří ve světlech reflektorů zábavního průmyslu a showbyznysu. V současné době je přidělena do podsekce RAW společnosti WWE, kde jako obvykle baví diváky.

Raný život

Stejně jako všechny úspěšné příběhy se i Alicia Fox dostala na vrchol z prostých a skromných začátků. Victoria není jen talentovaná profesionální wrestlerka.

Alicia si vyzkoušela i další podniky, jako je modeling i herectví. Než se začala věnovat modelingu, tato nádherná dáma také bojovala a dělala příležitostné práce, například roznášela pizzu.

Buddy Murphy Bio, věk, výška, čisté jmění, osobní život>>

V době, kdy se věnovala modelingu, získávala zakázky v různých módních časopisech. Vlastně právě z těchto časopisů ji objevili agenti a doporučili jí kariéru v profesionálním wrestlingu.

Když už mluvíme o Aliciině herecké kariéře, tato příležitostná herečka hostovala v televizní reality show Total Divas, kterou produkují WWE a E!. V roce 2013 se dokonce objevila jako hostující porotkyně v pořadu Cupcake Wars. V roce 2015 Alicia Fox dokonce hostovala ve dvou epizodách seriálu společnosti Syfy „Domination“.

Alicia Fox

Alicia Fox: Věk, výška a váha

Krásná Alicia Fox se narodila 30. června 1986 v krásné Ponte Vedra Beach na Floridě a je jí 33 let. Její znamení zvěrokruhu je Rak. Tato úchvatná brunetka disponuje také působivými rysy. Alicia Fox měří 1,75 m.

Váží přibližně 54 kg. (119 lbs.) & Její tělesné míry jsou poprsí – 34 palců, pas – 24 palců a boky – 34 palců. Při pohledu na její působivou postavu můžeme říci, že je to od přírody nadaná kráska. I když je zřejmé, že Alicia si dává záležet, aby si udržela svou atletickou a úžasnou postavu.

Alicia Fox: Čistý majetek a příjmy

Alicia Fox má majetek kolem 2 milionů dolarů. Její plat se odhaduje přibližně na 360 000 dolarů. Tato čísla se v budoucnu téměř jistě zvýší.

Své bohatství střádá díky četným aktivitám jako modelka, herečka, televizní osobnost a profesionální zápasnice. Zdá se, že si žije dobře a nese plody veškeré tvrdé práce, kterou v průběhu let vynaložila.

Alicia Fox

Osobní život:

O Victoriiných rodičích zatím nebyly zveřejněny žádné informace. Má sestru jménem Christina Crawford. Christina je roztleskávačka, tanečnice a bývalá profesionální zápasnice, která stejně jako její slavná sestra Alicia pracovala pro WWE.

Milostný život Foxy Alicie je také pikantní! V současné době je v otevřeném vztahu se svým přítelem, který si na Instagramu říká ‚fritalb‘. Slečna Alicia Fox se nestydí sdílet fotografie se svým milencem a na svých účtech na sociálních sítích často sdílí romantické snímky.

Mezi jejími dalšími románky je nejvýznamnější ten, který měla se Stuem Bennetem. Stu je stejně jako Alicia slavný wrestler, který vystupuje pod jménem Wade Barrett. Bohužel jejich vztah narazil na skálu a skončil na velmi kyselé notě.

Alicia Fox:

Alicia Fox je na sociálních sítích na vzestupu a zdá se, že časem jen roste.

Facebook: 1,1 milionu sledujících

Instagram: 1,1 milionu sledujících 1,1 milionu sledujících

Twitter: 741,1 tisíc sledujících