Alicia Machado Net Worth 2021, Age, Height, Weight, Biography, Wiki

Alicia Machado Net Worth 2020

Slavné jméno/jméno:

Alicia Machado

Skutečné jméno/rodné jméno:

Yoseph Alicia Machado Fajardo

Pohlaví:

Žena

Věk:

44 let

Datum narození/Datum narození:

6. prosince 1976

Místo narození:

Maracay, Venezuela

Národnost:

Američan, Venezuelan

Etnicita:

Běloch

Výška/jak je vysoký:

1.7 m

Váha:

56 kg

Sexuální orientace:

Stranný

Rodinný stav:

Svobodný

Manžel/manželka:

Ne

Děti/děti:

Ano (Dinorah Valentina Hernandez)

Datování/přítel
(jméno):

N/A

Je Alicia Machado homosexuál/lesba? (Jméno partnera):

Ne

Má tetování?:

Ne

Kouří:

Ne

Pije:

Ne

Profese:

Venezuelsko-americká herečka, televizní moderátorka, zpěvačka a královna krásy

Čistá hodnota v roce 2021:

5 milionů dolarů

Poslední aktualizace:

březen 2021

Yoseph Alicia Machado je slavná herečka, královna krásy, zpěvačka a televizní moderátorka, která v roce 1996 získala titul Miss Universe. Jednou také kritizovala chování Donalda Trumpa. Během prezidentské kampaně v roce 2016 se zmínila o Hillary Clintonové. Je čtvrtou ženou ze své země, která byla jmenována Miss Universe.

Možná o Alicii Machado něco víte, jak dobře však znáte Alicii Machado? Například kolik je jí let? A co její výška a navíc její čisté jmění? V jiném případě by vám Alicia Machado mohla být neznámá, naštěstí jsme pro vás shromáždili vše, co potřebujete vědět o osobním životě Alicie Machado, jejím dnešním čistém jmění k roku 2021, jejím věku, výšce, váze, kariéře, profesním životě a dalších faktech. No, pokud máte vše připraveno, tady je to, co víme.

Obsah

Raný život & Životopis

Alicia Machado
Alicia Machado

Narodila se 6. prosince roku 1976 v Maracay ve Venezuele. Její matka byla v domácnosti, zatímco její otec byl majitelem hračkářství, který emigroval ze Španělska. Na jevišti začala vystupovat již v útlém věku, tančit začala ve čtyřech letech. Ve dvanácti letech se začala věnovat herectví a jen jeden rok navštěvovala vysokou školu. Mezitím vysokou školu opustila, protože se chtěla věnovat modelingu. Začala se objevovat v reklamách a účastnila se soutěží krásy.

Věk, výška, váha & Tělesné míry

Alicia Machado je k dnešnímu datu 25. března 2021 44 let, narodila se 6. prosince 1976. V roce 1998 byla obviněna z řízení únikového vozu svého přítele na silnici. Obě obvinění popřela a vina jí také nebyla prokázána. Dříve chodila s basketbalistou Bobbym Abreuem, ale později se rozešli. V roce 2013 jí byla diagnostikována rakovina prsu a musela podstoupit dvojitou mastektomii. V roce 2016 získala občanství Spojených států. Má také dceru.

Kariéra, ocenění & Nominace

V roce 1995 Alicia vyhrála soutěž Miss Maracay a poté v roce 995 získala také titul Miss Venezuela. V Las Vegas se v roce 1996 stala Miss Universe. V době tréninku jí byla také doporučena plastická operace, kterou však odmítla. V roce 1998 proslavila svou první roli postavy jménem Samantha v telenovele.

V roce 2001 působila v mezinárodní telenovele. V letech 2004 a 2005 se věnovala kariéře televizní reklamní modelky. V roce 2006 se také objevila na titulní straně časopisu Playboy. Byla jedinou Miss Universe, která pro tento časopis pózovala nahá. V roce 2010 opět pózovala nahá pro časopis Playboy. V roce 2017 pózovala nahá pro reklamní kampaň organizace PETA týkající se ochrany zvířat.

Čisté jmění Alicie Machado & Plat v roce 2021

Čisté jmění Alicie Machado v roce 2020

Čisté jmění Alicie Machado v roce 2020

V roce 2021 se čisté jmění Alicie Machado pohybuje kolem 5 milionů dolarů, které si vydělala prací herečky a zpěvačky. V roce 1995 získala titul Miss Yaracuy a poté ve stejném roce získala i titul Miss Venezuela. Začala pracovat v televizních seriálech a poté v roce 2004 vydala i studiové album.

Alicia Machado je slavná modelka, která v roce 1996 získala titul Miss Universe. Nejprve začala pracovat v televizních seriálech a poté si zahrála i v několika filmech. Třikrát pózovala nahá pro časopis Playboy. Někdo ji také obvinil z vyhrožování vraždou, ale vina jí nebyla prokázána a ona odmítla jakékoliv obvinění na svou adresu. Vydala také vlastní hudební album a je slavnou modelkou, která má vzhled i mozek. V budoucnu se chystá získat mnoho dalších nominací a ocenění za své vynikající práce a výkony ve filmech.

.