Alinity Divine Bio, Věk, Čisté jmění, Výška, Aféra, Přítel a rodina

Stručná fakta o Natalii Mogollonové

 • Celé jménoNatalia Mogollonová
 • Čistý majetek600 tisíc dolarů
 • Datum narození1988 /01 /10
 • PřezdívkaAlinity Divine
 • Rodinný stavSvobodná
 • Místo narozeníKali, Kolumbie
 • ProfeseOsobnost sociálních médií, Twitch Star
 • NárodnostKolumbijka
 • Aktivní rok2012-současnost
 • Barva očíTmavě hnědá
 • Barva vlasůTmavě hnědá
 • PostavaŠtíhlá
 • Výška5 stop a 4 palce (1.62 m)
 • VáhaUniverzita Saskatchewan
 • Přítomnost na internetuFacebook, Twitter, Instagram
 • HoroskopKozoroh

Pokud jste online hráči a rádi byste se dozvěděli něco o online hráčkách, pak je tento článek určen právě vám. Kdo by neměl rád někoho, kdo je aktivní na sociálních sítích, hraje online hry a je stejně krásný? Jednou z nich je samotná Alinity Divine. Jméno si získala díky živému vysílání videoher. Nejen to, ale také je velmi krásná, že dokáže zaujmout každého chlapa na světě.

Chcete-li se o takovém miláčkovi dozvědět více, přečtěte si celý článek a poznejte ji z větší blízkosti.

Alinity Divine Bio, Wiki, & Rodina

Narozeniny nádherné herní parádnice připadají na 10. ledna. Poprvé otevřela oči v roce 1988 v kolumbijském Cali. Její rodné jméno je Natalia Mogollon. Vyrůstá v samotné Kolumbii. Zatím žije v kanadském Saskatoonu.

O jejím vzdělání není známo mnoho informací. Když se přestěhovala z Kolumbie do kanadského Saskatoonu, začala studovat zdravotní sestru na Saskatchewanské univerzitě. Brzy po nástupu na univerzitu bojovala s depresemi a bipolární poruchou. Kvůli svému duševnímu zdraví nemohla pokračovat v kariéře zdravotní sestry. Nyní je však známou hráčkou online her.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Vydržte, nechte mě udělat selfie!

A post shared by Alinity Divine (@alinitydivine) on Dec 2, 2018 at 8:59am PST

Podrobnosti týkající se jejích rodičů jsou rovněž mimo dosah médií. Jakmile je zachytíme, určitě vás budeme informovat.

Když si získávala jméno, dostala se do sporu s jednou z největších hvězd Youtube PewDiePie. Její problém s PewDiePiem začal poté, co použil hanlivý výraz Twitch THOTS k označení hráčky. Video zahrnovalo Alinity při testování zařízení pro sledování očí, které by ukazovalo, na co přesně má člověk při pohledu na obrazovku oči.

Alinity Divine Věk, výška & Tělesné míry

Věk 30 a brzy 31 let je jednou z nádherných twitchových pařanek. Má stejně krásné a dobře stavěné tělo. Je obdařena hnědýma očima a hnědými vlasy. Alinity má výšku 5 stop a 4 palce. O její velikosti bot, šatů a tělesných mírách nejsou k dispozici žádné informace.

Alinity Divine’s Affair; Does she have a Boyfriend?

Šťastnou zprávou pro vás všechny je, že je v současné době svobodná a je připravena spojit kluky! Prozatím se nezabývá žádným druhem vztahového dramatu. Než se však přestěhovala do kanadského Saskatoonu, chodila s klukem z kanadského Toronta. Aby spolu mohli zůstat, rozhodla se Alinity přestěhovat do Toronta. Ale v době, kdy dokončili stěhování, věc se rozešla s sebou. Protože nechtěla zrušit svůj plán, přestěhovala se v roce 2010 do Saskatoonu.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

.

C o u c h b u d i e s

Příspěvek sdílel Alinity Divine (@alinitydivine) 26. září, 2018 v 9:00 hod:37:00 PDT

Přečtěte si také: Blaire Hanks Bio, věk, Wiki, čisté jmění, vdaná, manželka & Rodina

Miluje myšlenku udržet svůj osobní život v tajnosti. Alinity miluje své domácí mazlíčky a jejich fotografie neustále zveřejňuje na Instagramu.

Alinity Divine Net Worth

Ze své dlouhé kariéry online hráčky si Alinity vydělala tisíce dolarů. Při pohledu na její životní styl na Instagramu můžeme snadno předpokládat, že žije velmi luxusním životem.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu
.

Skok přes překážky, dosáhni na nebe!

A post shared by Alinity Divine (@alinitydivine) on Sep 3, 2018 at 11:01am PDT

Z každého příspěvku na Instagramu si vydělá v rozmezí 665,25-1 108,75 dolarů, což je obrovská suma peněz. Její celkové čisté jmění se odhaduje na zhruba 600 tisíc dolarů

.