Alison Arngrim Bio

Kdo je Alison Arngrim?

Alison Arngrim je kanadsko-americká herečka, komička a autorka. Je známá jako oceněná herečka, která do roku 1981 hrála roli Nellie Olesonové v oblíbeném seriálu Malý dům na prérii.

Alison Arngrim: fakta o narození, rodině a dětství

Alison Arngrim se narodila 18. ledna 1962 v New Yorku ve státě New York. Její národnost je americká a etnicita smíšená(skotská, irská, anglická).

Její matka se jmenuje Norma MacMillan a otec Thor Arngrim. Prošla problematickou výchovou. Bylo zveřejněno, že ji její bratr údajně zneužíval od jejích šesti do devíti let. Arngrimová začínala s reklamami a v roce 1972 už natáčela film Vyhoďte kotvy.

Alison Arngrimová:

O Alisonině vzdělání nejsou k dispozici žádné informace.

Alison Arngrim: V letech 1989-1993 působila jako programová manažerka v organizaci Tuesday’s Child, která pomáhá dětem a rodinám postiženým HIV a AIDS. V roce 2002 obdržela cenu Former Child Star Lifetime Achievement Award udělovanou organizací Young Artist Awards za seriál Little House on the Prairie. Arngrimová byla také dětskou modelkou a později se objevila v epizodách televizních seriálů The Love Boat, Fantasy Island a Match Game-Hollywood Squares Hour. Je autorkou autobiografie Confessions of a Prairie Bitch: Jak jsem přežila Nellie Olesonovou a naučila se milovat nenávist v roce 2010. Arngrimová se objevila také ve filmech Vyhoďte kotvy!, Poslední místo na Zemi, Le deal a Udělejte z Yuletide gaye. Alison vystupovala v nočních klubech, jako jsou The Laugh Factory, Comedy Store a The Improv v Los Angeles, stejně jako v Laurie Beechman Theatre v New Yorku a v různých komediálních sálech po celých Spojených státech a Kanadě. Vystupovala v mnoha televizních zpravodajských pořadech, kde diskutovala o právních a politických otázkách týkajících se sexuálního zneužívání a vykořisťování dětí. Rozhovory na toto a další témata s ní nadále poskytují Nancy Grace, CNN Showbiz Tonight, The Insider, Court TV a Bill O’Reilly’s The Factor.

Alison Arngrim:

Alison Arngrim: Plat a čisté jmění

Má čisté jmění 400 tisíc dolarů, ale o jejím platu nejsou žádné informace:

Alison Arngrim: Tělesné míry

Alison Arngrim je vysoká 175 cm a její tělesná hmotnost je 56 kg. Má modré oči a blond vlasy.

Alison Arngrim: Profil na sociálních sítích

Alison je aktivní na Twitteru. Na Twitteru ji sleduje více než 24,7 tisíce lidí. Kromě toho je neaktivní na Facebooku a Instagramu.

Také se dozvíte více o faktech o narození, vzdělání, kariéře, čistém jmění, pověstech, výšce a sociálních sítích různých osobností, jako je Sandra Bernhard, Khrystyne Haje a Joy Behar.

Podívejte se na její profil na Facebooku.