Aljoya Mercer Island

Obyvatelé Aljoya mají životní styl bez údržby, včetně restaurace s kompletními službami a výběrem jídel od šéfkuchaře, wellness centra s registrovanou zdravotní sestrou, týdenního úklidu a prádla, plánované dopravy a profesionálně udržovaných společných prostor a zahrad.

Obyvatelé si mohou každý měsíc vybírat z téměř 200 akcí Life Enrichment, včetně pravidelných výletů na symfonii a další kulturní akce, různých fitness, vodních a zdravotních kurzů, přednášek, zahradních slavností, ukázek šéfkuchařů, vinných a jazzových koncertů, profesionálně řízených uměleckých galavečerů a mnoha dalších. Obyvatelé zjišťují, že mají nekonečně mnoho příležitostí věnovat se svým vášním, setkávat se s dobrými přáteli nebo si prostě jen tak posedět a užívat si atmosféru.

ČÍM JSME SPECIÁLNÍ

Era Living, respektovaná a uznávaná vedoucí společnost v oblasti bydlení pro seniory v celém regionu Puget Sound, je soukromá společnost se sídlem v Seattlu, kterou založili Eli a Rebecca Almo. Od roku 1987 se společnost Era Living věnuje podpoře zdravého a poutavého prostředí plného tělesné pohody, kultury, vřelosti a společenského naplnění a ve všech osmi komunitách poskytuje výjimečné zdravotnické služby a obohacující aktivity. Wellness a programy aktivního stárnutí společnosti Era Living jsou vyvíjeny ve spolupráci s University of Washington School of Nursing – jednou z nejlépe hodnocených ošetřovatelských škol v zemi. Právě díky tomuto inovativnímu a energickému přístupu k bydlení seniorů jsou komunity Era Living tak žádané.

ZOBRAZIT DOPORUČENÍ