All-In-One Toolbox PRO 8.1.6.1.3 (MOD, odblokováno)

Jste-li uživatelem staršího zařízení se systémem Android, pravděpodobně jste zažili nějaký frustrující pocit, když je vaše mobilní zařízení stále zapnuté a zpožděné. Jedním z důvodů této situace je, že zařízení obsahuje příliš mnoho dat a na pevném disku už není místo. U zařízení se systémem Android je největším problémem to, že automaticky neodstraňují nevyžádané soubory. Z dlouhodobého hlediska tedy přibývají a zpomalují chod počítače. Nemějte obavy! Na tento problém máte řešení. Od společnosti AIO Software Technology CO., Ltd., All-In-One Toolbox: Zlepšit rychlost mobilních zařízení vám pomůže nástroj Cleaner, More Storage & Speed. Aplikace All-In-One Toolbox PRO byla vytvořena s cílem pomoci vyčistit soubory a zrychlit práci vašeho mobilního telefonu.

all-in-one-toolbox-pro

Jednoduchá instalace

Na trhu dnes existuje mnoho aplikací, které vám pomohou odstranit nepotřebné soubory a zrychlit vaše zařízení. Většina z nich však nefunguje nebo jejich instalace zabere hodně práce. Protože musí zasahovat do vnitřku zařízení, potřebují, abyste přijali spoustu žádostí o schválení. Nástroj All-In-One Toolbox však: Rychlost: Čistší, více úložného prostoru & přejde přímo k věci a poskytne vám přímý přístup, jakmile stisknete ikonu aplikace. Nemusíte procházet kroky nastavení, nudnými pokyny nebo dokonce vytvářet účet či se přihlašovat.

Jakmile získáte přístup k aplikaci, všechny funkce se zobrazí na obrazovce a vy rychle víte, co máte dělat. Většina funkcí aplikace All-In-One Toolbox: Rychlost & Čistší, více úložného prostoru & souvisí s operačním programem zařízení, můžete však nastavit vše. All-In-One Toolbox: Aplikace All-One Toolbox: Cleaner, More Storage & Speed vám bude často posílat oznámení, abyste nebyli rušeni, můžete je skrýt v nastavení oznámení.

Přímo z hlavní obrazovky aplikace zobrazuje statistiky vašeho mobilního telefonu. Patří sem využití paměti jen pro čtení (ROM), paměti RAM a karty SD. Statistiky se zobrazují v procentech. Kromě toho možnost čištění poskytne lidem podrobnou analýzu množství paměti využívané zařízením v různých oblastech.

Mnoho užitečných funkcí

Jakmile se podíváte na All-In-One Toolbox: & Rychlost aplikace Čistší, více úložného prostoru &, rychle si všimnete čistoty a přehlednosti v aplikaci. Uživatelé snadno pochopí použití funkcí a správně je využijí.

all-in-one-toolbox-features

Sada All-In-One Toolbox PRO má 3 hlavní funkce. Jsou to také 3 základní funkce, které chce každý uživatel systému Android. Funkce „Čištění“ vám pomůže vyčistit nepotřebné a nevyžádané soubory na úložné jednotce vašeho zařízení. Vyrovnávací paměť a další soubory jsou všechny a odstraněny v aplikaci All-In-One Toolbox PRO. Tato funkce neovlivní vaše data, takže se nemusíte bát, že přijdete o své dokumenty nebo obrázky. Aplikace ví, co odstranit a co zachovat, aby byla zachována její funkčnost. All-In-One Toolbox: Rychlost vyčistila mou 1,12GB knihu hned napoprvé. To ukazuje, že aplikace je opravdu účinná a najde v zařízení spoustu nepotřebných souborů.

K dispozici je také funkce „Boost“, která pomáhá vyčistit paměť a RAM. Tato práce pomůže vašemu mobilnímu zařízení pracovat rychleji a plynuleji. Uživatelé navíc mohou zasahovat do nepotřebných procesů. Při prvním spuštění na mém počítači vyčistil 567 MB. Většina z nich se však za krátkou dobu vrátí zpět, takže možná tuto funkci budete používat často.

Poslední funkcí je „Toolbox“, který obsahuje mnoho dalších funkcí, jako je Zálohování & Obnovení a App2SD. Tyto funkce umožňují přesouvat aplikace v zařízení na externí paměťovou kartu a vytvářet zálohy dat při resetování telefonu. Jedná se o jednu z funkcí, která pomáhá All-In-One Toolbox:

Myslíte si, že vám tyto funkce nestačí ke spokojenosti? Vyzkoušejte další čisticí aplikaci, kterou jsme vám představili, NOX Cleaner.

Zdarma, ale kvalitně

Ačkoli je All-In-One Toolbox bezplatná aplikace, má chvályhodnou kvalitu. Skutečně odstraňuje nepotřebné soubory a zrychluje chod mého mobilního zařízení. Jednou z nevýhod této aplikace jsou otravná oznámení a neustálé zobrazování reklam. Nemůžete tvrdit, že dobrá bezplatná aplikace je bez reklam.

Proto vám All-In-One Toolbox poskytl další možnost. Pokud chcete používat aplikaci All-In-One Toolbox: & Rychlost čistší, více úložného & plynule a bez zobrazování reklam, zaplaťte další poplatek 3,99 USD. Nebojte se, poskytli jsme vám upravený soubor APK této aplikace. Funkce modifikace vám umožní odemknout a používat funkce PRO zdarma. Kromě toho byly také odstraněny reklamy.

Toolbox Pro-mod-latest-version

Ušetřete 4 dolary s All-In-One Toolbox PRO Mod Nejnovější verze

Pokud jste si stáhli All-In-One Toolbox: & Rychlost do počítače a jste spokojeni s jeho fungováním, ale už vás nebaví vzhled reklamy, použijte mod zde. Můžete vyzkoušet všechny funkce All-In-One Toolbox:

Shrnutí

Jednou z nevýhod zařízení se systémem Android je možnost odstranit nevyžádané soubory a udržet zařízení stabilní. Čím déle jej tedy používáte, tím je mobilní zařízení se systémem Android pomalejší a často padá. Proto vždy potřebujete čisticí aplikaci v počítači.

All-In-One Toolbox: & Rychlost přináší uživatelům telefonů se systémem Android a telefonů nižší třídy základní funkce. Pomůže vám odstranit nepotřebné soubory, čímž uvolní úložnou jednotku vašeho zařízení. S touto aplikací se s telefonem již nebudete nudit. Uživatelé již nebudou během používání přerušováni a nebudou zažívat pády. S pomocí aplikace All-In-One Toolbox: & Rychlejší čištění, více úložného prostoru

bude váš telefon pracovat rychleji a pomůže vám být každý den produktivnější.