Anketa Vše o mně ke Dni matek {zdarma k vytisknutí pro děti}

855sdílů
  • Facebook12
  • Twitter
  • Pinterest843

Tato anketa Vše o mně ke Dni matek je skvělým dárkem na památku, který mohou děti vyrobit pro svou maminku ke Dni matek.

Ráda dostávám od dětí ke Dni matek vlastnoručně vyrobené dárky a přáníčka. Jediný problém je, že já jsem v našem domě ta mazaná. Pomáhat jim s výrobou dárku pro sebe není taková legrace a tak trochu se tím vytrácí moment překvapení (oblíbená část dětí).

Tento tiskový materiál Vše o mamince ke Dni matek zachraňuje situaci a usnadňuje dětem dokončení bez maminčiny pomoci. Tento dotazník ke Dni matek je skvělou památkou, kterou lze zarámovat, vložit do alba nebo pověsit na ledničku. Skvěle se k němu hodí ve dnech, kdy potřebujete doplnit energii.

Volně vytisknutelný dotazník Vše o mé mámě, který mohou děti vyplnit ke Dni matek.

Tento příspěvek obsahuje partnerské odkazy. Podrobnosti najdete v mých Zásadách zveřejňování informací.

Původně jsem tento formulář k vytisknutí vytvořila v roce 2016, ale mým klukům se zdál příliš efektní a nechtěli ho vyplňovat, tak jsem vytvořila méně efektní formulář, který se snad bude líbit všem.

Vždycky se těším, až uvidím, co moje děti do takových projektů napíšou. Říkají ty nejvtipnější věci a dokážou být krutě upřímné. Naši kluci dělali několik podobných projektů ve škole. Na Den díkůvzdání obvykle dělají projekt Za co jsi vděčný. Nejstarší vždycky dá bratra nebo prarodiče. Prostřední dítě letos dalo maminku (jo, byla jsem v sedmém nebi). Dělali také projekt Čím chceš být, až vyrosteš. Ráda čtu jejich odpovědi, vidím jejich písmo, jak píší svá slova (občas se snažím jejich slova rozluštit).

Myslím, že by bylo zábavné udělat z této ankety Vše o mé mámě každoroční tradici ke Dni matek a porovnávat, jak moc se děti každý rok změnily.

Pokud vaše děti ještě neumějí psát, mohou své odpovědi diktovat dospělému nebo staršímu sourozenci.

Tento průzkum Vše o mámě ke Dni matek je skvělým dárkem na památku, který mohou děti vyrobit pro svou maminku ke Dni matek. Maminky si jejich odpovědi zamilují a budou si jich vážit.

K vytištění tohoto dotazníku ke Dni matek budete potřebovat papír běžné velikosti (8,5″x11″). K tisku dotazníku ke Dni matek používám nejraději bílý karton.

Stáhnout &Tisk ankety Vše o mamince

Aktualizovaná anketa: Dotazník Vše o mamince

Původní dotazník: Dotazník Vše o mamince