BeAScout.org:

Restaurace a prodejci vynakládají velké úsilí, aby se umístili na první stránce Googlu. Vědí, že vyhledávání na Googlu je obvykle první zastávkou pro zákazníky, kteří si chtějí objednat jídlo s sebou, pustit si film nebo si koupit novou kancelářskou židli.

Naštěstí nemusíte být mistry v optimalizaci pro vyhledávače, abyste získali nové rodiny do své smečky, oddílu, posádky nebo lodi. Stačí jen aktualizovat svůj odznak BeAScout. A díky některým změnám tohoto procesu zaměřeným na dobrovolníky je to nyní snazší než kdy dříve.

„BeAScout je způsob, jak mohou rodiny, které se chtějí připojit ke skautskému oddílu, snadno najít váš oddíl a podat přihlášku,“ říká Pat Wellen, ředitel výzkumu a strategie BSA. „Nastavením pinu se informace o vaší jednotce zobrazí na BeAScout a vy budete připraveni přijímat nové rodiny do své jednotky.“

S Wellenem jsme si povídali, abychom se dozvěděli více.

Co je BeAScout?“

Když někdo zadá do Googlu fráze jako „připojit se ke skautingu“, „smečka v mém okolí“ nebo „najít skautský oddíl“, výsledkem na vytouženém prvním místě je stránka BSA BeAScout: beascout.

Zde mohou rodiny zadat své PSČ, vybrat program, který je zajímá (skauti, skauti BSA, Venturing nebo mořští skauti), a kliknout na „Najít a přihlásit se“.

Co se děje dál? No, to už je tak trochu na vás.

Pokud je váš odznak aktualizovaný, potenciální skautská rodina najde kontaktní údaje na vašeho vedoucího, odkaz na vaše webové stránky a stručný popis vašeho oddílu.

Pokud jste také zapnuli tlačítko „Podat přihlášku“, mohou rodiče také vyplnit přihlášku online přímo z BeAScout – nebo vám mohou poslat e-mail pro více informací.

Recruiting during COVID-19

Stránka BeAScout existuje již delší dobu, ale její význam jen zesílil v době vypuknutí COVID-19, kdy je nábor mezi vrstevníky obtížnější.

Rodiny, které hledají smysluplné domácí aktivity pro své děti, se v úctyhodném počtu obracejí ke skautingu. Ti, kteří se do našeho hnutí ještě nezapojili, vidí na sociálních sítích a v místních zprávách pozitivní příběhy o službě, skautských úspěších a přátelství.

Když jsou rodiny připraveny připojit se ke skautingu, mohou vás najít pomocí webu BeAScout.org – a to vše při dodržení zdravotních směrnic svého státu.

„Tento nástroj vám poskytne bezdotykový způsob náboru a přijímání členů, kteří přijdou na vaše virtuální nebo živé schůzky,“ říká Wellen. „Rodič pouze vyplní online přihlášku a zaplatí online.“

Po podání přihlášky rodičem přejde předseda výboru, vedoucí oddílu, zástupce charitativní organizace nebo jiný registrovaný dospělý vedoucí, kterému byl udělen přístup, online a může přihlášku zkontrolovat a přijmout. Do 24 hodin se člen objeví v seznamu jednotky my.scouting.

Rodič obdrží uvítací e-mail od skautingu ihned poté, co jednotka nového člena přijme. Vedoucí jednotek mohou napsat nepovinný druhý uvítací e-mail, který bude rozeslán o 24 hodin později a v němž bude příjemcům sdělen čas a místo příští schůzky (online nebo osobní) nebo jiná zpráva, kterou chce jednotka sdělit.

Jak aktualizovat svůj odznak BeAScout

Kdo může aktualizovat odznak? Klíčová trojka jednotky – předseda výboru, zástupce pověřené organizace a vedoucí jednotky (skautský vedoucí, skautský vedoucí, rádce, kapitán) – má přístup do Správce organizace v nástrojích my.scouting, který jim umožní nastavit odznak jednotky.

Jaký je postup, jak to provést? Průvodce krok za krokem je k dispozici online na tomto odkazu. Vyhledejte odkaz PDF s názvem „Nastavení odznaku BeAScout vaší jednotky.“

Co se změnilo? Správa pinů již není v části „Legacy Tools“. Byla aktualizována s novým svěžím vzhledem a jednodušší navigací. Vše, co potřebujete k nastavení odznaku, je v jednom nástroji, což znamená, že už nemusíte přecházet tam a zpět mezi nástroji nebo stránkami.

Ještě více se toho chystá

V příštích několika měsících se také chystají další změny, které ještě více usnadní posuzování a přijímání přihlášek mládeže a dospělých v nástroji my.scouting.

Podrobnější informace o těchto změnách očekávejte, jakmile budou v nástroji uvedeny do provozu.

Další změny se chystají v příštích měsících.