Ben Baller Net Worth

Ben Baller net worth: Ben Baller, samozvaný „nejlepší klenotník na světě“, je korejsko-americký klenotník, jehož čisté jmění činí 100 milionů dolarů. Ben Baller získal své čisté jmění díky svým neuvěřitelným návrhům šperků a různým úspěšným společnostem, které založil a/nebo financoval.

Ben Baller se narodil 27. ledna 1973 v Los Angeles v Kalifornii. Něco málo hrál na střední a vysoké škole a odtud pochází jeho přezdívka „Baller“. V letech 1993 až 2004 byl uznávaným profesionálním dýdžejem a nahrávacím manažerem s 20 platinovými alby od Dr. Dre až po Jay-Z. Byl vášnivým sběratelem tenisek, který se proslavil po celém světě díky tomu, že šoupal a předváděl kopačky.

V roce 2004 přeskočil od platinových desek k diamantovým řetězům a spolu se svým bratrancem a strýcem založil firmu Icee Fresh. Jeho rodina vyrábí šperky už více než čtyřicet let, ale Ben přišel do tohoto oboru s novým nádechem. Tento zvrat spočíval v tom, že jejich ledové kousky přistály na krku největších hudebních hvězd.

Dnes je Ben známý tím, že vyrábí extravagantní šperky vykládané diamanty. Jeho klientelu tvoří mimo jiné osobnosti hip hopu, NBA a NFL. Ačkoli mluví jazykem s epitety a kadencí městské čtvrti, je absolventem střední školy v Beverly Hills, vystudoval univerzitu v Berkeley a je synem profesora historie na Kalifornské univerzitě. V souladu se souvislostmi mezi tetováním a asociací se značkou se šperky používají také k vyjádření firemních vazeb a stále zřetelnější individuality. Hra se šperky je posledním z řady fascinujících pohybů v jeho životě, od vysokoškolského sportovce přes zasvěcence v nahrávacím průmyslu až po světoznámého sběratele tenisek. Od módy po hudbu, zdá se, že se v té či oné podobě angažuje ve všech odvětvích, která můžete jmenovat, a miluje každou minutu. V roce 2017 získal prestižní ocenění šperkař roku.

Ben vlastní nebo spoluvlastní několik společností, které mají údajně dohromady hodnotu 100 milionů dolarů. Vlastnil 85 % konopné společnosti VVS PENS, která v době svého největšího rozmachu generovala příjmy ve výši 25 milionů dolarů ročně. Společnost VVS PENS byla údajně prodána za 45 milionů dolarů.

Jeho společnost BBDTC („Ben Baller Did the Chain“) údajně generuje příjmy ve výši severně od 10 milionů dolarů ročně.

Ben vlastní 51 % společnosti If And Co, která vyrábí šperky na zakázku.

Sbírka nemovitostí a aut: Ben vlastní dům za 6 milionů dolarů a byt za 3 miliony dolarů. Hodnota jeho sbírky automobilů se pohybuje kolem 2 milionů dolarů.

Sbírka automobilů má hodnotu kolem 2 milionů dolarů.