Co dělat za 24 hodin v Nashvillu

Stalo se to každému z nás: přítel je ve městě 24 hodin nebo méně a chce, abyste ho provedli městem. Nevím, jak vy, ale když se to stane, moje mysl se rozjede na plné obrátky! V Nashvillu je toho tolik k vidění a dělání, že 24 hodin prostě nestačí!

Moje holka Alicia přijela do města před několika týdny před naším mediálním výletem do Pigeon Forge, bylo toho tolik, co jsem jí chtěla ukázat! Takže pokud jste v Nashvillu (a na stejné lodi), tady je to, co byste měli udělat!

24 hodin v Nashvillu: Kde se najíst

Začněte snídaní. Mezi mé oblíbené patří například Barista Parlor, Biscuit Love nebo Frothy Monkey. Pokud máte před sebou celý den aktivit, budete potřebovat kávu a palivo. Pokud vaši hosté chtějí plnohodnotný turistický zážitek, pak jsou Loveless Cafe a Pancake Pantry dvě skvělé možnosti!“

Naberte si svačinu. Vyzkoušejte cronut v pekárně Five Daughter’s Bakery, sušenku v Christie Cookie nebo kávu ve Fido.

Pokud si chcete zajít na oběd, Bartaco v ulici 12 South má fantastické polední menu. Dalšími oblíbenými podniky jsou Puckett’s, lékárna ve východním Nashvillu nebo Arnold’s Country Kitchen.

Co dělat za 24 hodin v Nashvillu od oblíbené místní nashvillské bloggerky Grety Hollar | Greta Hollar

Pro občerstvení a nápoje před večeří zajděte do City Winery, Midtown Tavern, downtown Frothy Monkey, Barcelona’s Social Hour nebo Sutler.

Co dělat za 24 hodin v Nashvillu od oblíbené místní nashvillské bloggerky Grety Hollar

Moje oblíbená místa na večeři jsou Mockingbird, Tansuo, Fin & Pearl a 312 Pizza.

24 hodin v Nashvillu: Kde nakupovat

Mám celý příspěvek o místech, kde v Nashvillu nakupovat, ale 12 South je turisticky oblíbený. V obchodech jako White’s Mercantile, Draper James, Ceri Hoover a Imogene + Willie určitě najdete skvělé místní oblečení! Jsou tam také skvělé známé nástěnné malby, před kterými se můžete vyfotit!“

Další skvělou ulicí je Hillsboro Village. Tady si můžete zajít na kávu do Fido nebo Revelator, na zmrzlinu do Jeni’s nebo na film do The Belcourt. Najdete zde butiky jako Scout & Molly’s, Native & Nomad, The Impeccable Pig, Posh a UAL.

24 hodin v Nashvillu: Co dělat

Prohlídka divadla Ryman. Pokud milujete country hudbu, musíte navštívit matičku církev! Prohlídku můžete absolvovat sami nebo s průvodcem v zákulisí. Zjistěte si také, zda se v ten večer, kdy tam budete, nekoná nějaké představení. Je to docela zážitek! Dalším skvělým místem k prohlídce je The Grand Ole Opry.

Navštivte Broadway. Psal jsem o svých pěti oblíbených místech na Broadwayi, ale rozhodně si musíte v noci vyhradit čas na Honky Tonk nebo dva.

Co dělat za 24 hodin v Nashvillu od oblíbené místní nashvillské blogerky Grety Hollar | Greta Hollar

Jděte na zápas Predators. Nashville Predators jsou momentálně jedním ze tří nejlepších hokejových týmů v NHL. ESPN napsala, že fanoušci Preds jsou nejlepšími fanoušky v NHL a poskytují jeden z nejlepších hokejových zážitků. (Zde také uvádím, co si vzít na zápas Preds na sebe.)

Projděte se po Centennial Parku. Prohlédněte si Parthenon a prozkoumejte nádherný areál. Za krásného dne je to skvělá procházka!

Prohlédněte si všechny nástěnné malby. Kompletního průvodce nástěnnými malbami mám zde. Jsou rozesety po celém městě a skvěle se s nimi fotí.

Co dělat za 24 hodin v Nashvillu od oblíbené místní nashvillské blogerky Grety Hollar | Greta Hollar

24 hodin v Nashvillu: Co si vzít na sebe

Buďme realisté, většina z nás nenosí kovbojské klobouky a kovbojské boty. Moje každodenní uniforma jsou tenisky, džíny, tričko Madewell s výstřihem do V a kožená nebo džínová bunda. A téměř vždy mám na hlavě klobouk! V 615 se chováme neformálně, velmi americky hipstersky. Buďte pohodlní a noste elastické kalhoty na všechno to jídlo, které budete jíst. Kompletní návod, co si vzít na sebe, mám tady!

Byli jste v Nashvillu? Jaké jsou vaše oblíbené aktivity?

Přihlaste se k odběru mého týdenního zpravodaje!