Corporate Survivor

Corporate Survivor je strhující série teambuildingových aktivit, které naplno prověří fyzické & psychické schopnosti vašeho týmu! Týmy jsou volně inspirovány hitem reality show a jejich úkolem je projít sadou jedinečných výzev Survivor, které zahrnují komunikaci, taktizování, vedení a důvěru.

Vaši akci zahájíme kmenovou rozcvičkou, která hry odstartuje. Týmy vytvoří vlajku a skandování a pak se vrhnou do různých strategicky vedených výzev, které vás mohou přimět závodit se stopkami, zvládnout nečekané, v přímém souboji s jiným kmenem!

Připravte se na Obří prak, kde týmy soutěží o vzdálenost a přesnost; nebo si představte, že povedete členy svého týmu se zavázanýma očima přes překážkovou dráhu a do cíle je dostanete pouze slovní komunikací. Ve hře Stranded in Maine dostanete scénář, ve kterém si váš tým musí vybrat omezený počet předmětů, aby přežil ztracen v divočině. Mezi další aktivity patří Stepping Stones, On Target, Rope & Knotted, Land Raft, Turn Over a New Leaf a Nitro Circle with Ropes.

Ačkoli některé úkoly mohou vyžadovat vytvoření spojenectví s jinými kmeny, občasný šok ze ztráty členů jiného kmene donutí všechny rychle se přizpůsobit reálnému přesunu ceněných členů a využít příležitosti k získání nových členů kmene s novými nápady a dovednostmi!“

Protože se vám tento program líbí, můžete také zvážit možnost Virtuální rychlé sítě na dálku!“

Pokud se vám tento program líbí, můžete zvážit možnost Virtuální rychlé sítě na dálku!