Dvojplameny rozdělené manželstvím

Někdy se dvojplameny setkají za nešťastných okolností. Jsou již ve vztahu nebo svázáni manželstvím.

V takové situaci se cítí beznadějně a psychicky rozrušeni. Je to pochopitelné a není to vzácný jev. Stále více lidí se v dnešní době cítí, jako by ztratili svůj dvojplamen kvůli jiné osobě.

Ale věřte mi, mějte naději! Energie mezi vámi a vaším dvojplamenem je bezvadně vysoká i v době, jako je tato. Váš dvojplamen může změnit názor a může dát přednost vám před svým partnerem, protože nemůže popřít šílenou magnetickou přitažlivost mezi vámi dvěma.

Existuje však správný způsob, jak přistupovat k této ošemetné situaci dvojčat rozdělených manželstvím. Jste si dobře vědomi toho, že vaše možnosti jsou omezené, pokud je váš dvojplamen již ženatý.

Můžete se buď rozhodnout pro milostný poměr, nebo můžete doufat, že se váš dvojplamen rozvede – vložit svou důvěru v paní štěstí. Každá z těchto možností má svá rizika.

Pokud se rozhodnete pro první možnost, můžete si zničit vztah se svým dvojčetem, protože byste ho mohli donutit, aby se rozvedl se svým manželem, a to by mohlo způsobit komplikace mezi vámi dvěma.

Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, můžete nakonec čekat na něco, co se možná nikdy nestane. Dvojplameny oddělené manželstvím by mohly způsobit nekonečné utrpení a rozrušení.

Pokud vám žádný z těchto scénářů nepřinese pozitivní výsledek, pak musíte pochopit důvody, proč vám božská síla poslala váš dvojplamen do cesty v tak nevhodné době. Většinou nám dvojplameny vstupují do života, aby nám daly neocenitelnou lekci.

Mohou se ve vašem životě objevit zčistajasna, aby vás přiměly zamyslet se nad určitým aspektem vašeho života, který potřebuje vyřešit. Možná je tu váš plamen dvojčete, abyste si uvědomili, že trávíte život s nesprávnou osobou a prodáváte sami sebe.

V manželstvích uvízneme v zastaralých představách o věrnosti. I když ke svému partnerovi nic necítíme, stále pokračujeme v manželství, kterému chybí elán a intenzita, protože nejsme loajální ke svému partnerovi, ale ke konceptu věrnosti.

To nás drží v zajetí a brání nám udělat odvážný krok a ukončit manželství, které nás citově vyčerpává. Toto chování brání našemu duchovnímu pokroku k věčné blaženosti.

Uchopte kormidlo a zachovejte si svobodu selhání. Dvojčata v rozpadajících se manželstvích by měla vystoupit ze svých pekelných děr a uvědomit si, jaké mají štěstí, že se vůbec potkali.

Málo lidí dostane takovou příležitost. Neměli by dovolit, aby jim strach bránil v cestě k jednotě. Lidé si myslí, že rozvádět se je amorální, ale to je jen primitivní myšlení. Pokud vám to neklape a na provaze na vás čeká plamen dvojčete, bez váhání se k němu rozběhněte.

Lidé by měli vždy směřovat k cestě, která je vede k jejich plamenům dvojčatům, navzdory nepřekonatelným šancím. Protože není to to, proč jsme tady? Abychom našli lásku, kterou si skutečně zasloužíme? , A najít útěchu v teple svého dvojplamene. Takto se dá proplout nepříjemnou cestou dvojplamenů rozdělených manželstvím.

Foto: Blake Connally na Unsplash

Překvapivě se vám podařilo najít cestu, po které se můžete vydat.