iMazing 2.13.5 Crack License KEY 2021 [Win/Mac] [Latest]

DigiDNA iMazing 2.13.5 Crack

iMazing 2.10.6 Crack License KEY 2020

iMazing 2.10.6 Crack License KEY 2020

iMazing Crack full ready to download program je aplikace sloužící ke správě obsahu zařízení iPhone, iPad nebo iPod profesionálnějším způsobem než pomocí iTunes. Z toho důvodu konkurenceschopnosti nebudete moci tento nástroj získat v Mac App Store, ale budete ho muset sehnat prostřednictvím jeho oficiálního obchodu; za cenu asi 40 dolarů, pokud chcete licenci pro tým, nebo asi 50, pokud budete mít nástroj spuštěný ve dvou.

Posledně jmenované může být výhodné, protože iMazing crack je kompatibilní s Windows, takže pokud se ocitnete v ideální situaci, ve které při své práci musíte řešit okna. Zároveň si doma užíváte jablko, tato licence pro vás může být ideální. Dobrou zprávou však je, že si můžete stáhnout Imazing Crack pro bezplatnou plnou verzi z uvedeného odkazu.

Stáhnout Imazing Crack + Serial Key Přehled:

iMazing, spravujte obsah svých zařízení se systémem iOS jako profesionál

iMazing Crack je několikanásobné použití softwaru pro správu systému iOS: rozšiřte svou kontrolu nad mobilními daty nad rámec toho, co je obvykle možné bez jailbreaku zařízení. Pomocí iMazing můžete snadno procházet a spravovat zálohy, extrahovat a tisknout textové zprávy nebo přetahovat skladby do iPhonu. Dejte, iMazing vám umožní jít daleko za hranice toho, co nabízí iTunes – podívejte se na náš rozsáhlý seznam funkcí níže.

Přenos souborů z iPhonu, iPodu a iPadu Pro PC a Mac

Přenos souborů s Mac nebo PC a jakýmkoli zařízením se systémem iOS pracuje se všemi dokumenty, daty a mediálními aplikacemi. Superrychlé připojení USB nebo Wi-Fi pro bezproblémovou dostupnost. Žádný cloud, žádný jailbreak, žádné iTunes nebo synchronizační účet, prostě to funguje – i s novým iOS 9.

Správa zálohování a obnovení zařízení

Obnovení, zálohování a klonování libovolného zařízení iOS, kompletně nebo selektivně podle sady dat. Uchovávejte kompletní soubory všech zařízení včetně dat aplikací. Obnovení kdykoli na libovolném zařízení. Zálohování a obnovení aplikací nebo dat aplikací iOS (9) – ušetřete místo a znovu nainstalujte aplikace tak, jak byly, když je potřebujete.

Přenos hudby z iPodu, iPodu a iPadu správným způsobem

Přenos hudby z iPhonu, iPodu nebo iPadu a libovolného počítače PC nebo Mac. Do a ze zařízení se systémem iOS bez předchozí synchronizace nebo odpovídajících požadavků na účet iTunes. Správa skladeb, alb, seznamů skladeb a počtu přehrání: rekonstrukce knihovny iTunes podle vašich představ.

Správa, kopírování, ukládání fotografií a dat iPhone

Přenos všech dat iPhone do libovolného počítače: Fotky (SMS, MMS a iMessage), kontakty, hlasovou poštu, hlasové poznámky, poznámky a seznam hovorů. Správa kontaktů iPhone z počítače Mac nebo PC: Přímý import nebo export kontaktů (vCards, kontakty z aplikací Mac a kompatibilní kontakty z Windows). Kopírování každého obrázku a filmu do počítače, z Camera Roll, z vašich fotoalb nebo dokonce z iCloud Photo Streams.

Přenos všech médií, dat a konfigurace nového iPhonu

Přenos dat iPhonu do nového zařízení iOS ve dvou základních krocích. Vytvoření záloh včetně médií, dat aplikací a nastavení zařízení. Knihovny hudby a videa se spravují odděleně, aby se zachovalo využití disku. Obnovte všechna data jediným kliknutím: bezpečně a odkudkoli. S počítačem, bez ohledu na iCloud, bez jakékoliv předchozí synchronizace, bez ohledu na propojený účet iTunes, funguje pouze

iMazing 2.10.6 Crack

iMazing 2.10.6 Crack

Imazing Crack + licenční číslo Funkce:

 • Kopírování hudby a videa ze zařízení a jejich přenos do iTunes
 • Software má inovativní průvodce pro přenos hudby a videa z iPod, iPhone
 • Uložení všech kontaktů, SMS, hlasové poznámky a další data z iPhonu na plochu počítače
 • Jedním kliknutím zkopírujete všechny iMessages a SMS do počítače s maximálním zabezpečením
 • Kopírování Camera Roll do počítače a přenos fotoalb pomocí PicsAid zdarma
 • Přístup k systémovým souborům iOS a prohlížení iPhonu, iPad, iPod touch
 • Automatické zjišťování softwaru a složek
 • Procházení souborů a složek
 • Podpora přetahování & Drop
 • Zobrazení prázdné paměti zařízení
 • Výkonná správa souborů zahrnuje přeposílání, vytváření složek, přejmenování
 • A mnoho dalších.

Jak stáhnout & Crack Imazing:

 1. Odinstalujte předchozí verzi
 2. Stáhněte a rozbalte soubory (možná budete potřebovat IDM nebo Winrar)
 3. Nainstalujte instalační soubor a
 4. Pro aktivaci softwaru použijte záplatu
 5. Užívejte!

Systémové požadavky:

Podpora operačního systému

Počítače Windows 7 až 10 a Vista

macOS Catalina, macOS Mojave, macOS High Sierra, macOS Sierra, macOS El Capitan, Yosemite (10. října), MacOS Sierra, MacOS El Capitan, Yosemite (10. října) a MacOS Sierra.10.x) a Mavericks (10.9.x)

Závěr

iMazing: zálohování a další funkce ve Windows a Macu

Provedení zálohy iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch je velmi jednoduché. Připojte zařízení k počítači (Mac nebo Windows) pomocí kabelu USB, otevřete iTunes a dejte mu kopii. Problém je v tom, že se jedná o kompletní kopii a někdy to není to, co potřebujeme. Proto může být iMazing velmi zajímavý. Aplikace, která nabízí více možností a která se zejména uživatelům systému Windows může hodit. iPhone, iPad a iPod Touch se zálohují jednoduše. Ve Windows i Macu připojte zařízení k počítači pomocí kabelu a spusťte iTunes. Problém je v tom, že se jedná o kompletní kopie a dalších možností pro jejich správu nebo konkrétní akce je málo.

Pokud vytvoříte šifrovanou kopii prostřednictvím iTunes, měli byste vědět, že vás požádá o vytvoření hesla pro zabezpečení dat. Použijte takové, které si snadno zapamatujete, nebo si ho zapište na místo, kde si ho můžete zkontrolovat. V opačném případě budou vaše data nedostupná. Druhou metodou je využití služby iCloud. Jedinou podmínkou je mít plán ukládání dat. Není to žádná záhada a na stránce podpory společnosti Apple je jasně popsáno, jak postup probíhá. Problém je opět v tom, že se jedná o kompletní kopii.

imazing licenční klíč

DJE9S-SDK0W-SDK0W-SDK0W

SDK0-SD0WS-DIF0WIS-.SDI0W

kmsauto net activator

Souhrn
Reviewer
Abigail
Review Date
2020-11-12
Recenzovaná položka
iMazing Crack
Hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Software Název
iMazing
Název softwaru
windows
Kategorie softwaru
crack