Je to oficiální: Tequila způsobuje nejhorší kocovinu

Není to jen v hlavě

Sammy Nickalls

Aktualizováno 13. února, 2018

It#039;s Official: Tequila způsobuje nejhorší kocovinu

Tequila má trochu špatnou pověst. Na každém večírku, když se rozbije tequila, uslyšíte alespoň jednoho člověka říkat: „Bože, držte to ode mě dál“ nebo „Z tequily se zblázním“. Ukazuje se však, že právě tequila vás s největší pravděpodobností přivede do absolutního kocovinového pekla – alespoň podle nedávného průzkumu. Server Addictions.com se dotazoval 2000 Američanů na jejich pitné návyky, včetně toho, který alkohol jim způsobil nejhorší kocovinu. Všichni lidé, kteří se studie zúčastnili, museli být v posledním roce alespoň jednou opilí. Studie zjistila, že Američané označili za nejhorší kocovinu svého života tequilu (22,94 %), následovanou vodkou (20,82 %), vínem (17,02 %) a whisky (15,43 %).

Mít nepříjemnou kocovinu však není to nejhorší na světě – zejména pokud se podíváte na výsledky tohoto průzkumu. Více než každý třetí dotázaný uvedl, že se probudil nahý po příliš velkém množství alkoholu – tentokrát nejčastěji kvůli pivu, vodce nebo vínu. Mezitím se 66 z 2000 lidí nechalo v opilosti tetovat, přičemž čtyři z pěti z nich uvedli, že to bylo kvůli pivu.

Ale možná nejhloupější věc, kterou můžete udělat, je nejčastěji ovlivněna tequilou – tedy u mužů. Z mužů, kteří byli zatčeni za řízení pod vlivem alkoholu, jich většina byla opilá tequilou. U žen je však nejčastějším pachatelem víno.

Podívejte se na celý průzkum zde a zde je několik tipů: Nezapomeňte pít hodně vody, když si dáváte tu krutou milenku jménem tequila. Místo míchaného nápoje použijte tento nealkoholický tequila chaser. A pokud se nakonec probudíte se zuřivou bolestí hlavy, udělejte si laskavost a kupte si LaCroix. Není zač.

`
 • višňovo-vanilková kola
  – Coca-Cola
  Coca-Cola

  Coca-Cola konečně kombinuje své dvě nejlepší příchutě a vytváří višňovo-vanilkovou kolu.Vanilla Coke

 • keller.jpg
  – Courtesy of Thomas Keller
  Courtesy of Thomas Keller

  Why Thomas Keller Thinks Farm-to-Table Is Absurd

 • atl-breakfast-djs.jpg
  – Courtesy of JSPORT, Taylor Alxndr a Leonce
  S laskavým svolením JSPORT, Taylor Alxndr a Leonce

  Nejlepší místa pro snídani po večírku v Atlantě, Podle místních DJs

 • no-pressure-pork-shoulder.jpg
  -. Foto: Extra Crispy Video
  Foto: Extra Crispy Video

  Možná vás zachrání ocet

Nenechte si ujít naše nejlépe hodnocené recepty

Získejte to nejlepší z MyRecipes do své schránky.