nzherald.co.nz

Poznámka: Tento článek obsahuje drobné spoilery k seriálu Big Little Lies.

Pikantní scéna v nejnovějším díle amerického seriálu Big Little Lies způsobila, že se fanoušci snažili rozluštit, zda právě viděli skutečný penis Alexandera Skarsgarda.

Dramatický okamžik nastal, když herec – který hraje Perryho Wrighta – bojoval s manželkou na obrazovce Nicole Kidmanovou (Celeste) v botníku s rozepnutým poklopcem a odhaleným mužstvím, píše Daily Mail.

– MKR údajně sex, drama, „nevěra“
– Lorde si myslí, že „všechno, co dělám, je hrozné“

Nedlouho poté se diváci na Twitteru rozepsali o tom, čeho byli právě svědky v seriálu HBO, přičemž mnozí předpokládali, že se jedná o protézový přírustek.

Reklama

Inzerujte na NZME.

Někteří fanoušci však na Twitteru nadšeně psali, že právě viděli hvězdu full frontal.

„Nečekal jsem, že uvidím VŠECHNO z Alexandra Skarsgarda, ale ouha,“ napsal další šokovaný divák.

Při scéně se Perry zlobí na Celeste, že odmítla jeho návrhy, když se snaží rozvášnit, zatímco se pár chystá jít na představení. Celeste to manželovi oplatí tím, že ho praští tenisovou raketou do rozkroku.

Pokud je to skutečně pravda, není to poprvé, co švédská hvězda dává v televizi všechno na odiv, protože čtyřicetiletý herec už jednou všechno odhalil ve finále šesté série upírského dramatu Pravá krev.

Hollywoodský fešák už dříve hovořil o tom, jak mu nahota vyhovuje.

„Bylo mi 14, když jsem poprvé viděl svého otce v kalhotách,“ řekl v roce 2013 o svém otci, herci Stellanu Skarsgardovi. „Vždycky byl nahý. Vždycky nahý. Když nebyl v divadle, tak doma vařil nebo jen tak odpočíval bez oblečení.“

„Rodiče ve Státech vyšilují, když jejich děti vidí bradavku nebo půlku, ale zároveň jim nevadí, když se jejich děti dívají, jak si lidé rozbíjejí hlavy baseballovými pálkami,“ řekl v rozhovoru pro časopis OUT.

Víme však, co si myslíme:

Reklama

Inzerujte u NZME.

Velké malé lži se vysílají v neděli ve 20.30 na stanici SoHo.

Velké malé lži se vysílají v neděli ve 20.30 na stanici SoHo.