Odměny za dobré známky ve škole

Odměny za dobré známky ve škole mohou být pro všechny děti a znát nejlepší způsob jejich kompenzace může být součástí zábavy. Tyto tipy vám pomohou najít nejlepší způsob, jak svého hvězdného žáka odměnit způsobem, který se mu bude pokaždé líbit.

Zářící vysvědčení, výborné slohové práce a perfektní projekty si zaslouží odměnu. Když vaše dítě tvrdě pracovalo a dosáhlo úspěchu; v důsledku toho se více než vyplatí věnovat čas oslavě – poplácat ho po zádech a dát mu najevo, jak jste na něj pyšní.

Nemůžete přijít na nejlepší způsob, jak odměnit svého hvězdného žáka za jeho vynikající známky? Níže uvedené možnosti vám možná vnuknou jasný nápad, jak nejlépe oslavit jejich úspěch. Pochvala není jen o plácnutí, gratulaci nebo velkém objetí – jde o to, abyste svému dítěti ukázali, že jeho vynikající práce stála za to, a to nad rámec samotných známek.

Nabídněte odměny za dobré známky ve škole

Je mnoho způsobů, jak můžeme jako rodiče projevit svým dětem pochvalu – zejména pokud jde o jejich dobré výsledky ve škole. Ať už je to umístění jejich vysvědčení na čestné místo na lednici, vytvoření dokonalého personalizovaného certifikátu nebo zveřejnění pochvaly na sociálních sítích, existují tisíce způsobů, jak dát najevo svou hrdost.

Pro ty, kteří chtějí udělat něco navíc a poskytnout fyzickou odměnu za dobře odvedenou práci, si přečtěte několik skvělých nápadů, jak proměnit jeden dobrý skutek v druhý.

Pohlédněte se po odměnách zdarma

Pro studenty může být výběr odměn nekonečný. Mnoho společností totiž nabízí řadu různých výhod, které vám pomohou odměnit vašeho hvězdného studenta, ať už se jedná o bezplatný večer v kině nebo bezplatný dezert v jeho oblíbené restauraci na večeři.

Co byste si přáli k večeři?

Máte večeři pro „zvláštní příležitost“, která je obvykle vyhrazena pro narozeniny nebo velké události? Nyní může být ideální čas ji naservírovat. Ať už to budou špagety nebo hamburgery, koktejly nebo pizza, žádné jídlo není pro tuto odměnu špatnou volbou.

Udělejte dort

Jděte klasicky s něčím chutným a doma připraveným pro své dítě, abyste mu ukázali, jak jste rádi. Využijte svou kreativitu a proměňte krabicový dort s vizuálním znázorněním jejich hvězdného vysvědčení, nebo dokonce nakrájejte vybraný dort do tvaru té nejdůležitější jedničky. Existuje mnoho různých možností, jak to oslavit.

Deskové hry

Několik kvalitně strávených rodinných chvil může být odměnou samo o sobě. Sedněte si společně a zahrajte si deskovou hru podle výběru vašeho dítěte a oslavte jeho školní vítězství rodinným vítězstvím. Ať už si vyberou jakoukoli stolní hru, je to výhra pro obě strany.

Vydejte se na výlet, třeba jen na jeden den

Kdo by neměl rád den ve městě nebo výlet do svého oblíbeného zábavního parku? Využijte příležitosti a vezměte své dítě na obohacující zážitek, ať už miluje zoologickou zahradu, nemůže se dočkat návštěvy muzea nebo rádo tráví čas s kamarády v aquaparku.

Čas na film!“

Co je lepšího než film, který vám zpříjemní večer? Ať už se rozhodnete pro nejlepší místa v kině, nebo se rozhodnete pro obyčejný rodinný filmový večer na gauči, nechte své dítě vybrat film a vychutnejte si speciálně zakoupené občerstvení.

Které dítě nemá rádo pizzu?

Jestliže něco představuje oslavu, je to tradiční pizza party. Zajděte si do místního bistra a užijte si pasáže, nebo si objednejte pizzu na klidnější večer. Ať už si vyberou cokoli, vždycky se bude jednat o chutné jídlo.

Volný čas

Pro domácnosti, které dodržují přísnou dobu spánku bez obrazovek, může být dokonalou odměnou nabídnout svému nadměrně výkonnému dítěti trochu více času na to, co ho baví. Ať už je to hodina navíc na jejich oblíbené konzoli, nebo pozdější večerka, tento dotek svobody se jim bude líbit – a dobré známky jim mohou dát o něco víc.

Barnes N Noble přichází!“

Jste si jisti, zda nabídnout motivaci za dobré známky? Zvolte něco nenápadnějšího a vydejte se do knihkupectví. Vyberte něco naučného, co si můžete společně přečíst, nebo je nechte, ať si vyberou knihu podle vlastního výběru, která je potěší.

Jděte na zmrzlinu

Nic není tak zábavné jako večerní návštěva zmrzlinárny – vždyť které dítě nemá rádo sladkou pochoutku? Udělejte si speciální výlet a vyberte jejich oblíbenou příchuť nebo si dokonce udělejte vlastní doma, záleží jen na vás, co si vyberete.

Večer s přáteli

Je vaše dítě na společenskou stránku? Nabídněte mu, že uspořádáte přespání s několika kamarády jako odměnu za všechnu jeho dobrou práci. Více jedniček znamená více hostů. Takže mají ještě větší motivaci udržet si výborné známky, pokud chtějí uspořádat životní přespávací večírek.

Otevřít spořicí účet

Tradiční volba pro jedničkáře, předání peněz není vždy to pravé v každé situaci – ale může to být odměna sama o sobě, pokud celou věc pojmete s nadsázkou. Místo předávání bankovek se raději rozhodněte založit spořicí účet na jméno dítěte – a umožněte mu s ním nakládat podle vlastního uvážení, jakmile časem nasbírá určitý počet jedničkových odměn.

Večerní zábava

Připravte svému dítěti ještě větší pocit dospělosti tím, že mu umožníte naplánovat si vlastní večer ve městě. Ať už se jedná o návštěvu místního bistra, návštěvu bowlingu nebo dokonce cestu do vzdálenějších míst, budou moci vzít jednoho z rodičů s sebou na výlet.

Odměny v hračkářství

Pro mladší děti je výlet do místního hračkářství ideálním způsobem, jak odměnit dobré známky – zatímco pro starší děti může být vyzvednutí kopie nejnovější videohry z jejich seznamu přání ideálním způsobem, jak jim dát najevo, jak jste na ně hrdí.

Čas na párty

Udrželo si vaše dítě dobré známky po celý rok? Pak je ideální čas završit jejich vynikající výsledky fantastickou oslavou. Ideální způsob, jak přivítat léto s partou jejich oblíbených členů rodiny nebo nejlepších kamarádů.

Odměny za dobré známky ve škole shrnutí

Nabízení odměn pro žáky je důležitou součástí jejich vzdělávacího procesu – ať už se jedná o fyzickou odměnu nebo poplácání po zádech, učitelé i rodiče by měli svým hvězdným žákům ukázat, jak skvělý je jejich úspěch. Ve společnosti Classful pomáháme učitelům získat finanční prostředky na odměňování těchto studentů způsobem, který si zaslouží. Více informací o tom, co děláme, najdete ještě dnes online.