Shannon de Lima bio, kariéra, rodinný stav, čistý majetek, míry

Shannon de Lima, toto jméno možná není v seznamu vašich celebrit. Je to však modelka a bývalá první vicemiss Earth Venezuela. Také ji mnoho lidí včetně jejích fanoušků zná jako bývalou manželku amerického zpěváka Marca Anthonyho.

Svoji kariéru modelky navíc začala už ve velmi mladém věku ještě ve svém rodném městě Venezuele. Kromě toho je modelka také oblíbenou internetovou osobností. Zveřejňováním svých půvabných a smyslných fotografií si získala 1,7 milionu sledujících.

Přečtěte si o osobním životě, kontroverzích a rodině modelky Karen Vi.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

.

Ya casi SOLD OUT de mi labial #Shasha 😱 nos quedan muy muy pocos. Pero pronto pronto les tenemos @girlactik y yo una sorpresa! 🥰💄💖 ya se acerca!

A post shared by ✨Shannon De Lima✨ (@shadelima) on May 24, 2019 at 10:29am PDT

Shannon de Lima: Bio, rodina, kariéra

Bývalá vicemiss Earth Venezuela se narodila 6. ledna 1988 ve Venezuele. Zdá se, že Lima je velmi tajnůstkářská osoba, protože o svých osobních údajích mlčela. Dále neprozradila informace o svých rodičích a sourozencích. Také o jejím vzdělání nejsou v médiích k dispozici žádné informace.

O modeling si však budovala zájem již od mládí. Díky tomu se zúčastnila soutěže krásy a ve svém rodném městě získala titul Miss Venezuela. Poté se zúčastnila soutěže Miss Earth 2005, kde o titul přišla ve prospěch Alexandry Braunové. Stala se však první vicemiss soutěže. Následující rok se zúčastnila jako soutěžící Caracas Fashion Beach.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

@annchery_official 💪🏼 Feliz Domingo 🖤

A post shared by ✨Shannon De Lima✨ (@shadelima) on May 19, 2019 v 8:00 hod:38:00 PDT

Po soutěži se přestěhovala do Spojených států amerických. Od té doby začala její kariéra vzkvétat a nikdy se neohlížela zpět. Kromě toho je také módní návrhářkou, která vlastní řadu plavek a má také módní blog.

Shannon de Lima: Osobní život & Manžel

Lima má úspěšnou kariéru jako modelka naproti tomu má neúspěšný milostný život. Proto se dvakrát vdala a obě manželství neměla dlouhého trvání. Z jednoho manželství se jí však narodil syn.

Před sňatkem s Marcem byla vdaná za venezuelského herce Coko Manuela Sosu. Dále se jí 29. října 2007 narodil syn Daniel Alejandro Sosa de Lima. O jejich rozchodu či jakýchkoli kontroverzích ohledně jejich manželství však nejsou žádné informace.

Shannon se svým bývalým manželem

Caption: Shannon se svým bývalým manželem Marcem Anthonym
Zdroj: USMagazine

Znovu se vdala, tentokrát to byl americký zpěvák, herec a producent Marc Anthony. Jedná se o čtvrté manželství zpěváka, který je zároveň bývalým manželem zpěvaček Jennifer Lopez, Dayanary Torres a Marie Von Ritchie Lopez. Shannon a Marc spolu začali chodit od roku 2012, ale vzali se až v roce 2014 po Marcově rozvodu s Jennifer. Anthony má z předchozího manželství 6 dětí.

Její manželství však trvalo dva roky a 26. listopadu 2016 oznámili rozchod. Pár oficiálně podal žádost o rozvod 16. prosince 2016 v Miami.

Přečtěte si o osobním životě, čistém jmění, mírách Jessicy Weaver.

Shannon de Lima: Čisté jmění & Profily na sociálních sítích

Modelka narozená ve Venezuele nashromáždila díky své kariéře slušné jmění. Vydělává také díky své oděvní řadě plavek a modelingu. Dále také dobře vydělává na sociálních sítích, zejména na Instagramu a módních blozích. Její čisté jmění se proto odhaduje na přibližně 1 milion dolarů.

Jako internetová osobnost je velmi aktivní přes platformy sociálních médií, zejména Instagram. Na svém instagramovém účtu @shadelima má 1,7 milionu sledujících. Na Twitteru má účet @Shadelima se 75,7 tisíci sledujícími. Používá také neověřený, ale osobní účet na Facebooku @SHANNON DE LIMA, který má přes 171,5 tisíce sledujících.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

#TBT Con mi enano que ya creció 🥺😍❤️ ya estas casi en los 12 años 🙈🥳🤤 @dansosa29

A post shared by ✨Shannon De Lima✨ (@shadelima) on May 9, 2019 v 11:00 hod:46am PDT

Shannon de Lima: tělesné míry

Jako úspěšná modelka by měla mít podle očekávání štíhlou, vysokou a atraktivní postavu. Lima má výšku 5 stop a 9 palců neboli 1,75 metru. Má tmavě hnědou barvu vlasů a očí. Kromě toho nejsou uvedeny žádné informace o jejích tělesných mírách a váze.

Chceš vědět něco o instagramových modelkách Jessice Beppler, Zahře Elise a Denise Milani.