Tým All Out Motorsports v Truck Series zřejmě ukončil činnost

Zdá se, že tým All Out Motorsports, který v NASCAR Gander Outdoors Truck Series nasazoval kamion č. 7 pro Korbina Forristera, ukončil svou činnost. Forrister tak přišel o práci řidiče a všichni, kdo v týmu točili klíči, si hledají novou práci, včetně Wallyho Rogerse, který byl šéfem posádky a ředitelem soutěže této organizace.

Takže nám zavřeli smlouvu s truckem. Jsem oficiálně volný agent. Takže pokud někdo hledá člověka, který ho dokáže postavit od základů, odvézt na trať a svolávat závody, tak mi zavolejte. Jsem k dispozici.

– Wally Rogers (@walr2772) 18. června 2019

https://platform.twitter.com/widgets.js

Pokusy serveru TobyChristie.com získat vyjádření nebo komentář zástupce týmu zůstaly v tuto chvíli bez odpovědi.

Forrister se před několika týdny postaral o rozruch svými poněkud slanými a nevhodnými tweety, které rozesílal v souvislosti se zatčením Scotta Russella Gragsona za řízení pod vlivem alkoholu.

Forrister poté začal prostřednictvím Twitteru napadat každého, kdo jeho názor zpochybňoval.

Forrister od té doby svůj účet na Twitteru uzavřel a poté některé nechutné tweety smazal. Neví se, zda tato bouře na Twitteru měla něco společného s ukončením činnosti týmu, nebo ne, ale tým se nepokusil odjet poslední dva závody, což odpovídá bitvám na Twitteru, do kterých se Forrister zapojil.

All Out Motorsports vlastnila rodina Forristerů a od roku 2018 se tým zúčastnil 16 závodů NGOTS. Nejlepším umístěním organizace bylo 13. místo v Las Vegas loni v září.