Tamara Houstonová

Kentucký Allan Houston je bývalý basketbalista, který reprezentoval USA na olympijských hrách v roce 2000 a na mistrovství Ameriky FIBA. Kromě toho, že je oddaným hráčem NBA, je Allan také milovaným manželem a otcem. Již více než 24 let je ženatý s Tamarou Houstonovou.

Tamara a jeho manžel se narodili v roce 1972 a jsou zbožní křesťané. Kromě toho, že je Tamara manželkou šampiona NBA, je také úžasnou matkou sedmi dětí. Stejně jako Savannah Jamesová, která je manželkou hvězdy NBA LeBrona Jamese, je Tamara oddanou manželkou.

Vdaná za zbožného křesťana

Tamara svázala manželský uzel se šampionem NBA All-Star Allanem 24. srpna 1996. Pár spolu má sedm dětí, včetně Remie Jean, která se narodila v květnu 1999. Na rozdíl od mnoha neúspěšných manželství je manželský život houstonského páru chvályhodný. Jako oddaným vyznavačům křesťanství se Tamaře a Allanovi podařilo vést blažený manželský život.

Tamara se provdala za svou středoškolskou lásku
Image: Tamara a basketbalová hvězda Allan svázali manželský uzel před 24 lety.
Zdroj: Tamara Houston/Instagram

V rozhovoru pro pořad Party with Moms z roku 2013 Tamara uvedla, že je vděčná za první rande s Allanem. Dokonce věří, že děti jsou plodem jejího a Allanovy svazku. Jedním z jejích vzácných okamžiků je čas strávený s manželem. Kromě toho s ním také ráda chodí na různá místa. Tamara také dodala, že s Allanem by šla kamkoli. Manželský život tohoto páru je pro mnohé skutečně požehnáním a inspirací.

Jaké je Tamařino čisté jmění?

Tamařino čisté jmění lze odhadnout na přibližně 5 milionů dolarů. Vzhledem k tomu, že její profesní kariéra zůstává vždy v soukromí, zdroj Tamařiných výdělků zatím nebyl zveřejněn. V roce 1997 prý manžel Allan obdržel ohromující částku 68 milionů dolarů. Jako manželka milionáře žije Tamara jistě životem zámožných lidí.

Tamara i její manžel jsou oba zbožní křesťané
Obrázek: Tamara a Allan na 12. výročním galavečeru Night Of Opportunity v Cipriani Wall Street 8. dubna 2019 v New Yorku. Zdroj: New York Times, New York Times, New York Times, New York Times, New York Times: Tamara a Allan vlastnili spolu s manželem také dům v novém Westchesteru. Sídlo se rozkládalo na ploše 19 000 čtverečních stop a zahrnovalo osm ložnic a deset mramorových koupelen.

Sledujte Tamařina manžela Allana v soutěži NBA Slam Dunk Contest v roce 1994:

Mělo také kryté basketbalové hřiště, místnost pro trofeje, nejmodernější divadlo, hernu, parní lázeň a fitness centrum. Manželé prodali dům ve stylu francouzského obrození v roce 2017 za 20 milionů dolarů. V současné době bydlí Houstonovi v drahém domě na Manhattanu.

Tamara je hrdou matkou

Tamara vždy milovala roli matky, kterou inspirovalo mateřství její maminky, babičky a tety. Podle ní je mateřství docela výzva, která přináší možnosti, jak být lepší matkou. Společně s pěti dcerami a dvěma syny dělá Tamara nejrůznější věci. Navíc se ráda vkrádá do jejich pokojů a povídá si s nimi.

Tamara věří, že děti jsou požehnáním od boha
Obrázek: Tamara s manželem a sedmi dětmi.
Zdroj: Tamara Houston/Instagram

Tamara je vždy ráda se svými dětmi, kdykoli se jí naskytne příležitost, a plně se jim věnuje. Když není se svými dětmi, Tamara ráda cestuje a čte Bibli. Kromě toho také poslouchá Eltona Johna, Milese Davise a Prince, zatímco si v klidu vychutnává večeři se svým manželem a přáteli.

Klikněte na Vdaná celebrita a přečtěte si více o manželkách slavných osobností!