Top 15 Bollywood Actress With Best Body Figure 2020

Bollywood a určitě i celá Indie je ráda za své divy. Miláčci prostě dokáží způsobit, že vaše oči zanedbávají mhouření. Jsou pěkně bohovsky zručné, o tom není pochyb, přesto všechno udržet takovou bezvadnou kumulaci vyžaduje také nějakou tu fortelnou a náročnou práci. To je vysvětlení, proč má město pozlátka neustále spoustu alternativ pro takové zázraky. Fajn, tak co kdybychom se podívali na bollywoodské miláčky, kteří spravují současnou dobu.

Tady je přehled bollywoodských hereček s dokonalou postavou:

Nidhhi Agerwal

Další v našem přehledu je Nidhi Agarwal a v Bollywoodu se uvedla v roce 2017 filmem Munna Michael. Pokud se bavíme o její postavě, její okouzlující čísla jsou 34-27-34 a navíc váží 55 kg. To z ní dělá pravděpodobně nejsvižnější postavu na obrazovce v Bollywoodu.

Disha Patani

V našem přehledu máme navíc Dishu Patani a o Dishě je známo, že je jí 25 let. Svou profesi zahájila v roce 2015 filmem Loafer a stejně tak pracovala ve filmu M.S. Dhoni: The Untold Story. Kromě filmů je často pozorována při práci v mnoha zobrazovacích úkolech a její postava je 34-25-34. S největší pravděpodobností má nejkouzelnější tělo v Bollywoodu.

Urvashi Rautela

Diskutující Urvashi začala svou kariéru ve filmu Singh Saab the Great a od té doby si vyzkoušela celou řadu podniků. Stejně tak získala titul Miss Universe Indie 2015, Miss Asian Supermodel 2011 a Miss Diva 2015. Kromě toho získala řadu různých titulů a zásluhu na tom má její ideální postava, která má rozměry 34-27-35.

Amy Jackson

Amy Jackson se s největší pravděpodobností nemusí trápit s žádnou prezentací. Tato bavička, která byla počata a vykoupena v Liverpoolu, zahájila své povolání v indickém filmu snímkem Madrasapattinam v roce 2010. Bavič je zamilovaný do čokolády a biryani, a přesto je navíc wellness crack.

Její postava je 32-23-35 a je vysoká 5 stop a 7 palců. Také váží kolem 52 kg. Amy má v Indii stejně jako ve Velké Británii obrovskou základnu fanoušků.

Zarine Khan

Na našem seznamu máme navíc Zarine Khan, které se jinak říká malá dolíček mladá dáma. Postava z obrazovky začala svou kariéru ve filmu Veer v roce 2010 a podobně pracovala v paňdžábském filmu s názvem Jatt James Bond v roce 2014. Tato 28letá bavička má postavu 36-25-36 a nikdy nezapomene oslnit své publikum.

Shruti Hassan

Je umělkyní a postavou na obrazovce se skvělým vzhledem a štíhlým sexy a vypracovaným tělem. Představila se jako dospělá, a to v bollywoodském filmu Luck, který byl neúspěšný. Shruti Hassan později hrála ve finančně efektivních hindských filmech. v probíhajícím průzkumu, který vedl časopis Chennai times, se dostala na první místo žebříčku svůdných dam. Je to jedinec s vhodnými tvary a postavou a decentním úsměvem a vlasy

Kriti Sanon

Kriti Sanon,které je 26 let a je absolventkou B. Tech, se věnovala demonstracím a poté vstoupila do telugského filmového průmyslu. Jejím prezentačním filmem v Bollywoodu byl Heropanti, za který získala grant Filmfare za nejlepší debut na plátně. Měří metr osmdesát a její postava se odhaduje na 32-24-32, což z ní dělá možná nejžhavější bavičku s ideální postavou. Je slušnou umělkyní a navíc ovládá základy salsy.

Aishwarya Rai Bachchan

AishwaryaRai je vysoká přibližně 175 centimetrů a má štíhlou postavu. Získala titul Miss Indie a Miss World a měla možnost udržet si postavu tím, že se vzdala tuku na báječnou, hodně po porodu pomocí cvičení. Objevila se také v mnoha anglických filmech.

Shilpa Shetty

Shilpa Shetty je jednou ze štíhlých baviček, která i v tomto věku vypadá stejně bezchybně jako kdysi nebo šokujícím způsobem lépe, než jak vypadala ve svém prvním filmu Baazigar v roce 1993. Jednotlivci ji respektují pro její vypracovanou postavu, štíhlý střed těla a bezchybnou pleť. Měla možnost shodit po těhotenství zhruba 20 kg a vrátit se ke své jedinečné struktuře během 10 měsíců.

Lisa Haydon

Lisa Haydon je indicko-australská herečka, která se uplatnila ve filmech jako Aisha, Rascal nebo Queen. Je osobností, která se přiklání k západnímu pojetí nádhery. Její dlouhé nohy, opálená kůže a atletická stavba se usadily na ideálním rozhodnutí odehrát aktivitu v jejím dalším filmu Santa Banta Pvt Ltd.

Bipasha Basu

Bipasha Basu měří kolem 180 centimetrů a půl a je štíhlé postavy. Patří k nejprsatějším bollywoodským bavičkám a její postava se odhaduje na 36-26-34. To,spolu s jejím přitažlivým úsměvem a nádhernýma očima, z ní udělalo jednu z nejskvělejších postav na obrazovce v Bollywoodu, nicméně je jí 37 let.

Neha Dhupia

Je indickou bavičkou a předchozí půvabnou dámou a i ve svých 31 letech je známá svými proporcemi intrikánky v hindských filmech. Na záznamu uvedla, že se s ní sblížila americká ochranná firma s nápadem ochránit její tvarované zboží. Neha Dhupia se v hindštině představila ve filmu Qayamat: Město v ohrožení.

Esha Gupta

Esha Gupta, která se představila ve filmu Jannat 2, měří 180 cm a její postava odpovídá jejímu vzrůstu. Esha je držitelkou titulu Miss International a má nevýrazné složení, které si zřejmě hýčká.

Chitrangada Singh

Chitrangada Singh, je vysoká asi 5 stop a 5 palců a má štíhlou postavu. Její postava se odhaduje na 34-24-36. Je vyslankyní některých významných značek a hraje také v hindských filmech. Má postavu ve tvaru přesýpacích hodin. Ví o svých přednostech a může se s nimi promenádovat, aby ještě více využila svůj potenciál, nicméně je jí 40 let.

Malaika Arora Khan

Malaika je jednou z baviček s nejsilnější postavou a měla by být mimořádně specifická ohledně svých wellness plánů a stravy, kterou přijímá. Aby si udržela tělo v kondici, navštěvuje jógu a cvičení v rekondičním centru. Takto je několikaletá, tělesná kondice úměrná některým dalším mladistvým odvážným ženám v Bollywoodu.

.