www.therichest.com

O Alistairu Ceesovi Overeemovi

Kickboxer a mistr smíšených bojových umění Alistair Overeem, který je v současnosti členem organizace Ultimate Fighting Championship (UFC), má odhadovanou čistou hodnotu 1 dolar.5 milionů dolarů v roce 2012.

Alistair Overeem, označovaný za jediného bojovníka bojových sportů, který získal světové tituly v kickboxu K-1 i ve smíšených bojových uměních, je držitelem titulu Dream Heavyweight Championship, Strikeforce Heavyweight Champion a K-1 World Grand Prix Champion. V současné době je podle časopisu Sherdog šestým mistrem světa v těžké váze.

Alistair Cees Overeem je nizozemského, britského a jamajského původu a narodil se 17. května 1980 v Hounslow ve Spojeném království. Má dceru jménem Storm.

V devatenácti letech zahájil kariéru v MMA, kde zvítězil nad Ricardem Fyeetem prostřednictvím gilotinového škrcení. Ve 22 letech debutoval v Pride Fighting Championships, kde porazil Yusuke Imamuru totálním knockoutem během 44 sekund.

Debutoval v UFC 30. prosince 2011, kde porazil bývalého šampiona těžké váhy Brocka Lesnara TKO během 2:26 sekund v prvním kole. Tím získal šanci na titul v těžké váze proti tehdejšímu šampionovi Juniorovi Dos Santosovi. Zápas proti Dos Santosovi však nezískal a kvůli neúspěšnému dopingovému testu ho nahradil Frank Mir. Dne 25. května 2013 čeká Overeema zápas proti Dos Santosovi.

.