Bernard Hopkins Net Worth

Kolik stojí Bernard Hopkins?

Bernard Hopkins Net Worth: Bernard Hopkins je americký profesionální boxer, jehož čisté jmění činí 40 milionů dolarů. Bernard Hopkins, boxer střední a lehké těžké váhy, vyhrál 51 ze svých celkem 59 zápasů a je bývalým nesporným mistrem světa ve střední váze. Svůj titul mistra světa ve střední váze obhájil rekordních 20krát. Bernard Humphrey Hopkins, Jr. se narodil 15. ledna 1965 ve Filadelfii ve státě Pensylvánie v USA a je boxerem, který se proslavil zápasy ve střední váze a pokračoval v soutěžích v lehké váze. Protože vyrůstal v srdci zločinu, skončil mladý Hopkins v 18 letech ve vězení. Byl obviněn z devíti trestných činů a odsouzen k 18 letům odnětí svobody. Během výkonu trestu si však Hopkins vypěstoval vášeň pro box. Po pěti letech byl Hopkins propuštěn a okamžitě se začal věnovat boxu, přičemž svůj dosavadní život nechal za sebou. Ulici vyměnil za ring a od té doby se zúčastnil 63 zápasů, z nichž 53 vyhrál (z toho 32 knokautem). Bernard, přezdívaný The Executioner (Popravčí) a také B-Hop, byl prvním držitelem titulu Mezinárodní boxerské federace ve střední váze a v roce 2011 se stal také vítězem titulů Světové boxerské asociace a Světové boxerské rady. Mezitím přidal do svého životopisu titul mistra světa ve střední váze organizace The Ring, a stal se tak výrazným rekordmanem v obhajobě všech čtyř titulů mistra světa od každé z hlavních boxerských sankčních organizací. Navíc ve věku 46 let překonal rekord George Foremana jako nejstarší boxerský mistr světa. Ve své slavné kariéře se mu podařilo obhájit titul nesporného mistra světa ve střední váze až dvacetkrát. Kromě úspěchů v ringu vstoupil Hopkins do světa byznysu jako menšinový partner společnosti Golden Boy Promotions.