Pohlaví: muž
Výška: 5 stop 10 palců (1.8 m)
Profese: tenista
Národnost: Švédská

Kolik stojí Björn Borg? Bjorn Borg je švédský tenista, jehož čisté jmění je 40 milionů dolarů. Bjorn Borg se narodil ve švédském městě Sodertalje a v dětství rád hrál tenis a hokej a některé prvky svého hokejového stylu přizpůsobil tenisové hře. To dalo jeho tenisovému stylu velmi výraznou podobu a síla jeho podání a returnů začala rychle přinášet výsledky. Získal několik juniorských titulů a poté se v dospělosti zapojil do otevřeného okruhu a stal se nejmladším vítězem Italian Open a několik let i nejmladším vítězem French Open. V průběhu 70. a na počátku 80. let získal řadu mistrovských titulů, včetně 41 vítězných zápasů v řadě v All England Clubu. Šestkrát vyhrál French Open, pětkrát Wimbledon, dvakrát Turnaj mistrů a jednou tenisovou soutěž mistrovství světa. K velkému zděšení všech tenisových fanoušků se ve svých 26 letech rozhodl ukončit kariéru, protože si uvědomil, že ztrácí chuť soutěžit. Nyní příležitostně hraje profesionální zápasy, ale více se věnuje své úspěšné módní řadě Bjorn Borg.