Celebrity

Přiznat se k bisexualitě nebylo nikdy snadné. Alia Shawkat však překročila ideologické laťky a označila se za bisexuální herečku, která zvládá mužskou i ženskou biologickou přirozenost. Jako herečka se objevila v zábavních projektech, jako jsou Living With Yourself, Arrested Development, Search Party a The Lie.

Alia Shawkat je v zábavním průmyslu nejvíce uznávaná za své černé komedie. Svou hereckou kariéru zahájila jako Maeby Funkeová v seriálu Arrested Development stanice Fox, hrála ve více než čtyřiceti filmech a televizních pořadech.

Za roli v seriálu Arrested Development získala Ali také ocenění TV Land Future Classic Award.

Alia Shawkat Stručná wiki

Datum narození: 1989

Narozeniny: 18. dubna

Národnost: Američan

Místo narození: Kalifornie, Spojené státy

Etnická příslušnost: Běloch

Věk: 31 let

Výška: 5 stop a 5 palců

Rodové znamení: Beran

Čistá hodnota majetku: 4 miliony dolarů

Zaměstnání: Actor

Partner(s): Michael Cera (začátek roku 2003), Jack Antonoff (2009 až 2010), Michael Angarano (2010 až 2011)

Alia Martine neúspěšný vztah s více partnery

Alia Martine Shawkat v současné době žije svobodným životem; svobodný život však neurčuje její minulý vztah. Před několika lety randila s více muži.

Na začátku roku 2003 vedla romantický život s kanadským hercem Michaelem Cerou. Bývalí milenci dali svému vztahu krátce poté, co se poprvé setkali v seriálu Arrested Development, novou podobu.

Přes jejich románky však o jejich společném soužití neexistují žádné záznamy.

Alia Shawkat se svým bývalým přítelem Michaelem Cerou (©: healthyceleb.com)

Po Ali začala v roce 2009 chodit s americkým zpěvákem a skladatelem jménem Jack Antonoff. Jejich krátký milostný život trval rok až do roku 2010, kdy se jejich cesty rozešly.

Alia Shawkat se svým bývalým přítelem Jackem Antonoffem (©: suberbhub.com)

Po rozpadu milostného života s Jackem se opět stěhovala s novou životní láskou Michaelem Angaranem, který je americkým hercem. Bývalý partner své pouto umocnil ročním vztahem, nicméně v roce 2011 se rozešli.

Alia prý chodila s Bradem Pittem

O Alii se spekulovalo, že chodila s hvězdou filmu Tenkrát v Hollywoodu Bradem Pittem poté, co byla spatřena během představení Ethana Cohena A Play Is A Poem v Los Angeles v září 2019.

Dále jejich vystoupení na umělecké výstavě „L.A. on Fire“ v galerii Wilding Cran v Los Angeles v říjnu 2019 přililo olej do ohně těmto zvěstem.

Zprávy o jejich romantickém vzplanutí se však zdají být falešné a zdroje uvádějí, že jsou jen přátelé.

Je bisexuální

Alia Shawkat v dětství vyrůstala jako tomboy. Na otázku, co je jejím cílem přitažlivosti, odpověděla, že nic; ani chlapci, ani dívky. Po několika letech se 11. května 2017 prostřednictvím televizního pořadu přiznala k bisexualitě.

V současné době se považuje za bisexuálku a také vyvažuje mužské i ženské přirození, aby mohla vyrůst jako jedinečná herečka v zábavním průmyslu.

Kariérní úspěchy a čisté jmění

Alia Shawkat má odhadované čisté jmění 4 miliony dolarů, a to díky své kariéře v hereckém průmyslu.

Rodička z Riverside si zahrála ve více než čtyřiceti několika filmech a televizních pořadech, včetně Arrested Development, Whip It, Search Party, Drunk History, Damsels In Distress a mnoha dalších.

Souběžně s úspěšnou hereckou kariérou hostovala v několika písních alba Real Ghosts Caught On Tape, které vydala indie-punková skupina Fake Problems.

Alia’s Bio, Tattoo

Alia Martine Shawkat se narodila v roce 1989 v Riverside v Kalifornii ve Spojených státech. Vyrůstala spolu se svými dvěma bratry nedaleko Palm Springs v Kalifornii. Je dcerou Diny Burke a Tonyho Shawkata.

Alia je také milovnicí tetování a na svém těle má zvláštní, ale smysluplná tetování. Její symboly značí groteskní a kreslenou povahu, která nese jejich význam a smysl.

Alia má čtyři tetování: Žalud uvnitř trojúhelníku, Smajlík Doodle, Misty Jones Doodle a Tetování mutantů.